Astroloji

 

 

 
2017-03-30
Sevgili Koçlar saat 06:26 Ay-Neptün olumlu görünümü, sizlere maddi-manevi konularda güven hissi sunacak, farkındalık gücünüzü yükseltecektir. Bu görünüm, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir. Saat 23:39 Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Huzurumuzun kaçmasını istemiyorsak parasal konularda dikkatli hareket etmeliyiz. Bastığımız yeri bilirsek, boş işlerin peşinden koşmamış oluruz. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü ilişki hayatımız ve kariyerimizle ilgili konularda bizi teşvik edici başarılı olmak için itekleyicidir. Mevcut şartlar, zorluklar veya yaşanmışlıklar nedeniyle belki yorgunuz. Ancak bu görünüm, pes etmek yerine mücadele ederek bu konuları sağlamlaştırma adına önem taşıyor. Tabii ki inancımız da önemli. Yarının güzel olmayacağını kim söyleyebilir ki. Biz bir ilişkide farklılıklara rağmen orta bir noktada buluşabilmeyi, yanlışlarımız varsa kendimizle yüzleşmeyi, her yönüyle düşünmeyi bilmeliyiz. Sorumluluklarımız önemli. İş hayatımız, ekmeğimiz önemli. Bu konularda bilinçli davranmalıyız. Gerçekçi olmalıyız. Takıntılı, anlayışsız, sadece kendimize yönelik düşünmek veya düşünen kişilerle ilişkimizi sürdürmek hem iş hayatında hem de ilişkide problemlere ve kopuşlara neden olur. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
 
2017-03-30
Sevgili Boğalar saat 06:26 Ay-Neptün görünümü, hem huzur duygusu veriyor hem de güven hissi yaratıyor. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen kişinin tek isteği maddi açıdan güvende olmak ve huzur içinde yaşamaktır. Saat 23:39 itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Kişi ve olaylar üzerindeki hakimiyetimiz artıyor. Enine boyuna düşünmeden hiçbir şeye adım atmak istemiyoruz. Duygularımızın, hedeflerimizin bilincindeyiz. Bir şey ne kadar sağlam ve ne kadar uzun vadeli diye sorgulayabiliriz Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü çalışma hayatımız, sağlığımız, eğitim, ticaret, kişisel gelişim konularında güçlenme, engelleri aşabilme, sıkıntılarımızdan kurtulma arzumuzu işaret ediyor. Biz grup aktiviteleri, ortaklaşa çalışmaları aslında sevmekteyiz. Bir elin nesi var iki elin sesi var sözüne uygun hareket etmeye çalışıyoruz. Direncimiz bazen düşük olsa da, elimizden geldiğince dayanıyoruz. Herkese güvenmiyoruz, hayatın zikzak çizebileceğinin farkındayız. Bütün bunlara dikkat ettiğimiz halde şimdi öyle bir noktaya geldik ki, bir değişim ve dönüşüme ihtiyacımız var. Bu görünüm önümüzde duran sıkıntıları aşmamızda, mücadelemizi sürdürmemizde, çözüm yolu bulmamızda bize yardımcı oluyor. Grup faaliyetleri, ortaklaşa çalışmalar, sağlıklı yaşamaya önem vermeliyiz. Hangi alanda başarılı olmak istiyorsak o konuda bilgilenmeliyiz. Hırs, öfke, gurur, anlaşmazlık, değişime kapalı olmak, takıntılı davranmak, inatçılık yanlıştır. Bunlardan uzak durmalıyız. Yoksa başarısız oluruz, gelişemeyiz ve sağlıksız bir yaşam süreriz. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
 
2017-03-30
Sevgili İkizler, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. Huzuru ve güzellikleri hissetmekten yana olduğumuzu gösteriyor. İnancınızı yükseltici ve hayallerinizi besleyici bu enerjiyle kendimizi yaratıcı biçimde ortaya koyabiliriz. Evrensel birlik ve beraberlik ruhunu yüreğimizde hissedebiliriz. Saat 18:50 itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Hem maddi hem de manevi konularda, güvenebileceğimiz insanlar arıyoruz. Geleceğimizi garanti altına almak için daha dikkatli davranmamız, kaybetmememiz gerektiğini biliyoruz. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü aşk hayatımız, çocuklarımız, yeteneklerimiz, cinsel yaşamımız, kazançlı ortaklıklar, finansal meseleler üzerinde değişim ve dönüşümün işaretçisidir. Problemler, engeller, geçmişte yaşananlar ve mevcut şartlar nedeniyle bugünlerde çıkarlarımızı düşünüyoruz. Zarar görmek istemiyoruz. Acılarımız taze ve bir daha yaşamak istemiyorsak, şimdi hayatımızı bilinçli şekilde gözden geçirmeliyiz. Aşkta ve hangi alanda olursa olsun, gönül ve işbirliğinde bulunmadığımız kim varsa, ondan uzak duracağız. Bize zarar veren, sadece kendini düşünen kişilere gerekiyorsa rest çekeceğiz. Aynı şekilde biz de kendimizle yüzleşeceğiz. Çok mu yanlış kararlar verdik, fazla mı açıldık, gereksiz borçlara mı girdik, bunlara bakacağız. Bu yüzleşmeler güçlü bir aşkın, sağlıklı yaşamın, yatırımların, işbirliklerinin, geleceğin garanti altına alınmasının işaretçisi olacak. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
 
2017-03-30
Sevgili Yengeçler Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. Yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz tamdır. Saat 18:50 Ay-Mars kavuşum etkisi altında, hedeflerimiz konusunda fazlasıyla hırslanıyoruz. Önümüze çıkabilecek tek bir engele bile göz yummamız mümkün değil. Hatta içimizden -Her şey benim elimde, ben istemezsem şu durumları yaşanması mümkün değil diye düşünürsek güven duygumuzu cilalamış oluruz. Ayrıca her türlü anlaşmazlık kendiliğinden çözüme kavuşabilir. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü, ailemiz-geleceğimiz-evliliğimiz-iş ortaklığımız, yuvamızla alakalı konularda bir dönüşüm ve değişimin işaretçisidir. Kolay değil belki ama biz bu konuları artık çok bilinçli şekilde ele almalıyız. Eğer huzurlu, güvenli bir hayat sürmek istiyorsak, eğer mutlu ve doyumlu bir ilişki yaşamayı arzuluyorsak gerçekçi ve tarafsız şekilde duruma bakmalıyız. Evli çiftler kendi aranızdaki sorun çocuklarınıza yansıyabilir. Yeni yuva kuracaklar, eğer birbirinizi iyice tanımadan evleniyorsanız ileride tatminsiz ve mutsuz olabilirsiniz. Yuvanızda huzur ve güveni karşılıklı olarak sağlamalısınız. Bu çok önemli. Birbiriniz üzerinde baskı kurmak, problemleri görmezden gelmek yanlıştır. Bu görünüm, sağlıklı bir yaşam, huzur dolu bir yuva, ortaklaşa bir hayatın ancak karşılıklı sorumluluk ve sevgiye dayalı yürütülebileceğini işaret ediyor. Bunun tersi bir durum, kopuşlara neden olabilir. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
 
2017-03-30
Sevgili Aslanlar, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. Yaşam, ölüm, bilinmeyen konular ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız. Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur. Bu enerji altında insan yanılmak istemez, ruhsal anlamda güvende olmak ister. Saat 18:50 itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Mevcut durumunuzu, elimizdeki olanakları, yapmak istediklerimizi gözden geçirebiliriz. İş konularında, evimiz-ailemizle ilgili meselelerde hakimiyeti elimizde tutmak isteyebiliriz. Ancak çatışmalardan, inatçılıktan uzak durmakta fayda vardır. Bay Aslanlar böyle bir kavuşumda kadınlarla anlaşmakta zorlanırken, Bayan Aslanlar da aynı şekilde üzerinde baskı uygulayanlara karşı erkekçe bir mücadele verebilirler. Anlayacağınız akşam saatlerinde dikkatli olmakta fayda var. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü çevremizle olan ilişkimizi, proje ve planlarımızı, çalışma şartlarımızı, sağlığımızla ilgili konuları, hedeflerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek azim ve kararlılığımızı işaret ediyor. Zorluklar yaşanıyor olabilir. Bir şeyler bizim önümüze engel çıkartıyor ve bizi yoruyor da olabilir. Biz mücadele veriyor ve belki de başarısız olduğumuzu düşünüyoruz. Ancak şu var ki, bütün bu zorluklar aslında bizim kendimizi geliştirmemizde ve doğru kararlar vermemizde, eksiklerimizi görmemizde ve geçmişte verdiğimiz yanlış kararları fark etmemizde son derece faydalıdır. Kendimize daha fazla dikkat ederiz. Hangi iş kolunda ve hangi alanda başarılı olacağımızı tespit ederiz. Neler bizi yoruyor, kimler üzüyor bunların bilincinde olarak çevremizle bağımızı restore edebiliriz. Artı ve eksileriyle duruma bakarak doğru bir tercihte bulunabiliriz. Yenileniyoruz, büyüyoruz. Kendimizle yüzleşiyoruz. Daha iyiye ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Bütün bunlar hem yakın ilişkilerimizi düzenlememizi hem de verimli ve sağlıklı bir yaşamı kucaklamamızı sağlayacaktır. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
 
2017-03-30
Sevgili Aslanlar, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. Yaşam, ölüm, bilinmeyen konular ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız. Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur. Bu enerji altında insan yanılmak istemez, ruhsal anlamda güvende olmak ister. Saat 18:50 itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Mevcut durumunuzu, elimizdeki olanakları, yapmak istediklerimizi gözden geçirebiliriz. İş konularında, evimiz-ailemizle ilgili meselelerde hakimiyeti elimizde tutmak isteyebiliriz. Ancak çatışmalardan, inatçılıktan uzak durmakta fayda vardır. Bay Aslanlar böyle bir kavuşumda kadınlarla anlaşmakta zorlanırken, Bayan Aslanlar da aynı şekilde üzerinde baskı uygulayanlara karşı erkekçe bir mücadele verebilirler. Anlayacağınız akşam saatlerinde dikkatli olmakta fayda var. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü çevremizle olan ilişkimizi, proje ve planlarımızı, çalışma şartlarımızı, sağlığımızla ilgili konuları, hedeflerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek azim ve kararlılığımızı işaret ediyor. Zorluklar yaşanıyor olabilir. Bir şeyler bizim önümüze engel çıkartıyor ve bizi yoruyor da olabilir. Biz mücadele veriyor ve belki de başarısız olduğumuzu düşünüyoruz. Ancak şu var ki, bütün bu zorluklar aslında bizim kendimizi geliştirmemizde ve doğru kararlar vermemizde, eksiklerimizi görmemizde ve geçmişte verdiğimiz yanlış kararları fark etmemizde son derece faydalıdır. Kendimize daha fazla dikkat ederiz. Hangi iş kolunda ve hangi alanda başarılı olacağımızı tespit ederiz. Neler bizi yoruyor, kimler üzüyor bunların bilincinde olarak çevremizle bağımızı restore edebiliriz. Artı ve eksileriyle duruma bakarak doğru bir tercihte bulunabiliriz. Yenileniyoruz, büyüyoruz. Kendimizle yüzleşiyoruz. Daha iyiye ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Bütün bunlar hem yakın ilişkilerimizi düzenlememizi hem de verimli ve sağlıklı bir yaşamı kucaklamamızı sağlayacaktır. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
 
2017-03-30
Sevgili Teraziler, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. iletişiminizi güçlendirici, güven ve sevgi olgusunu ön planda tutmamızı sağlayıcıdır. Bizim olana sahip çıkacağız. Saat 18:50 itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Bu görünüm sizi hem fiziki anlamda kuvvetlendirir hem de haksızlıklara uğramamak için dikkatli adımlar atmaya yöneltebilir. Para eşittir iktidar görüşü üzerinizde hakimdir. Bu bakış açısı doğal olarak kazanmaya, başarılı olmaya sizi davet eder. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü, sizin kendinize gösterdiğiniz özen, hayattan aldığınız zevk, girişimleriniz, aile hayatınız, yerleşim yeriniz, iç dünyanız ve güvenceniz konularındaki arzu ve tutkularınızın yükselişidir. Bugüne dek yaşananlar sizi zorlamıştır mutlaka. Kimler geldi kimler geçti hayatınızdan kim bilir? Çocukluğunuz, ailenizin varlığı, sonrasında kurulan yuva, anne-babalık duygunuz, yaşanan kayıplar ve kazançlar hepsi hayata dairdir. Büyütücü, geliştiricidir. Belki de hala zorlananlarınız vardır. İşte bu görünüm, hem kendinizle hem ailenizle ve hem de geleceğinizle ilgili değişim ve dönüşüm yolunda etkili olup, yüzleşmede bulunarak eksikleri saptamak, sahip olduklarınızı görmekte yararlıdır. Hırs yapmak, isyan etmek, takıntı yapmak değil, artık önünüze bakmak, kendinize önem vermek, yuvanızda huzuru temin etmek, yarınlarınızı garanti altına almak vaktidir. Böyle yaptığınızda sağlıklı, mutlu, kendine güvenen bireyler olarak doğru tercihte bulunacaksınız. Yeniye yer açacak ve ilerleyeceksiniz. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
 
2017-03-30
Sevgili Akrepler saat Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. Kişi bu durumda, bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan uzun vadeli olanı arzular. Güvende olmak, sevilmek arzusu yoğundur. Saat 18:50 itibariyle, Ay-Mars kavuşumu meydana geliyor. Bu etki altında, parayı rahata kavuşmak için bir aracı olarak görebiliriz. Hayatın lezzetli ve keyifli yönlerine sahip olma arzumuz büyüyor. Daha iyi bir dünyada yaşamak, zevkimize göre bir yaşam sürmek istiyoruz. Etrafımızdaki insanların bize sürekli olarak bir şeyleri ima etmesinden hoşlanmıyoruz. Böyle olduğunda tepkili davranabiliriz. Biz de biliyoruz neyin ne olduğunu. Arzularımız oldukça yoğun. Dokunulmak, okşanmak, sevilmek istiyoruz. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü gizli ve derinde olan acıların, olumsuz ilişkilerin veya edilmiş zorlu tecrübelerin üstümüzdeki baskını işaret ediyor. Aslında bizim kendimizi geliştirmemiz, öğrendiğimiz dersleri unutmadan, tekrar aynı yanlışları tekrarlamamak için kendimize özen göstermemiz lazım. Nefret, kin, intikam veya isyan gibi duyguların bize faydası olmadığını bilmeliyiz. Evet hayat bizi zorladı, yordu ancak büyüttü, geliştirdi ve şimdi şunu söylüyor. Takılıp kalacak mısın eskiye, aynı hatalı seçimleri yine yapacak mısın, yoksa kendine gelip, yaşamında yepyeni bir sayfa açacak mısın? Doğrusu tabii ki, bakış açınızı yenileyerek bundan sonrası için yeni sayfa açmaktır. Siz buna hayır diyorsanız bu görünüm sizi psikolojik ve bedensel anlamda yoracak demektir. Tercih sizin. Hayat orada ve sizi bekliyor. Hadi kalkın silkelenin ve yeni sayfaya yepyeni bir şeyler yazın. Yaşamdan uzaklaşmayın ve kendinizle barışın. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
 
2017-03-30
Sevgili Yaylar, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. İnsan mutlu ve huzurlu bir yuvanın özlemini yüreğinin derinliklerinde hissetmek istiyor. Güven dolu bir çevrede, sevgi dolu insanlarla çevrili bir dünyayı özlüyor, hayal ediyor. Saat 18:50 itibariyle Ay-Mars arasındaki kavuşum, sık sık ortaya çıkan sorunların, kıskançlıkların bizi gerginleştirmesi anlamına gelir. Oturup gün boyu olan biteni düşünürüz. Elden geldiğince sakin, iyi niyetli davrandığımız halde bazı problemlerin hala devam ettiğini düşündükçe kaygılanırız. Olan bitene dur demek arzumuz öyle yükselir ki, ancak yine de sabırlı olmaya çalışırız. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü sosyal hayatınız, arkadaşlıklar, dünya ile ilişkiniz, hedefleriniz, finansal konular ve değerleriniz anlamında bugüne dek yaşananlarla yüzleşerek, hatalarınızı, eksiklerinizi görerek yeni bir değişim ve dönüşümde bulunmanız için etkilidir. Kim bilir kaç insan canınızı yaktı, sizi anlamayan dostlar, iyi gün arkadaşları, dar gününüzde yanınızda olmayanlar, sadece para, güç veya bir başka nedenle hayatınıza girenler, siz zordayken gülenler, maddi kayıplar, manevi acılar çektiniz. Ancak bütün bunlar size ne öğretti, asıl önemli olan budur. Geçmişi geri getiremeyiz ancak geleceği, edindiğimiz bu tecrübeler doğrultusunda yeniden dizayn edebiliriz. Sosyal hayatımızı düzenleriz, paramızı daha dikkatli kullanırız, kim dost kim düşman, hangi yol bizim için olumlu bunları gözden geçirip, yeni bir sayfadan hayata bakabiliriz. Belki zor gelebilir, ancak böyle yapmak, hem başarılı şekilde hedefe ulaşmanızda hem de hayatınızı garanti altına almanızda yarar sağlar. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
 
2017-03-30
Sevgili Oğlaklar, günün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. Hayatın zevkli yanlarını hissetmemizi, huzur ve güven hissi verici bir enerjidir. Olumlu düşünmek, huzursuzluktan uzak durmak, sevgiyle yol almak istiyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız, yaşamın hoş yanları, iç huzurumuzu fazlasıyla önemsiyoruz. Saat 18:50 Ay-Mars kavuşumu sevdiğimiz, beğendiğimiz insanlara, toplum içindeki itibarımıza özel önem vermemiz demektir. Kaybetmek değil kazanmak isteriz. Aşkın peşinde koşmak yerine onun bizzat bizi gelip bulmasından yanayız. Kadın ve erkek ilkesinin astrolojik temsilcisi olan Ay ve Mars yan yana geldiğine göre, gecenin ilerleyen saatlerinde birlik ve bütünlük duygusu içinde hareket etmemiz yerinde olur. Öfkelenmek, illa ben demek, inatlaşmak gereksizdir. Aşkta sorunları olanlar, bir arada olmanın zorluklarını bildikleri gibi, birbirlerinden vazgeçemeyeceklerinin de farkındadırlar. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü, kariyer hayatınız, toplumsal ilişkileriniz, sorumluluklarınız, kişiliğiniz, kararlarınız, dış dünya ile bağlantınız yönünde etkili olup, tutkularınızı yükselticidir. İnsan yaşamı boyunca çalışıp çabalıyor, mücadele veriyor. Bir çok insanla bir araya geliyor, bazen yanılıyor, acı çekiyor bazen gülüyor, ödüllendiriliyor. Kim bilir kaç iş değiştirdiniz, sorumluluk aldınız, nelerden fedakarlık yaptınız ve belki de hayatınızı şöyle istediğiniz gibi yaşamadınız. Şimdi bu görünüm, iş ve özel yaşamınızdaki değişim ve dönüşümün işaretçisi olarak belki hala sizi zorlayan şartlar olduğunuzu söylüyor. Ancak bundan sonrasında kendinize önem vermeyi de bilmelisiniz. Sadece dışarıdaki başarı değil, sizin kendinizle barışıklığınız da önemlidir. Zevk aldığınız, gerçekten mutlu ve keyifli olacağınız şekilde hayatınızı düzenleyiniz. Belki de yeni bir iş, yeni bir sayfadan hayata bakma vaktidir. Bu görünüm bu yöndeki gelişmelerin işaretçisidir. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
 
2017-03-30
Sevgili Kovalar Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. Huzuru, güvenliği, sevgiyi önemsiyoruz. Ailemizle ilişkimizde ılımlı, iş girişimlerimizde ise, emniyetimizi önemseyeceğiz. Güzellikler isteyeceğiz ve huzursuz insanlardan uzak duracağız. Saat 18:50 Ay-Mars kavuşumu sayesinde evinizde düzeni sağlamak istersiniz. Aslında sakinsinizdir ve gayet sabırlı. Ancak birileri işinize karışırsa hele bir de sinirlendirmeye kalkışırsa tepkiniz büyük olabilir. Zira ne yapacağınızı zaten çok önceden planladığınız için kimsenin aklına ihtiyacınız yoktur. Bazı konuları şüphe uyandırıcı bulduğunuzda araştırarak delil toplayabilirsiniz. İkna oluncaya kadar rahat etmemeniz mümkündür. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü idealleriniz, inancınız, kişisel gelişiminiz, kültürel aktiviteleriniz, eğitiminiz, işiniz, başkalarıyla ilişkiniz, fiziksel ve ruhsal sağlığınız, gizli saklı acılar veya zevkleriniz, alışkanlıklarınız gibi geniş bir alanda etkili olup, tutkularınızı, bağımlılığınızı ve kendinizi sorgulamada önem taşıyor. Yıllardır belki de, kendinize dikkat etmediniz, sağlığınızı önemsemediniz, zamanınızı boş yere tükettiniz veya yeteneklerinizi körelttiniz, bastırdınız. Mesleki anlamda, özel hayatınızda belki kimse sizi anlamadı, başarınızı görmedi veya siz gösteremediniz. Şimdi bu görünümün etkisinde, artık dış dünyaya açılma, hem başkalarına hem kendinize yararlı olacak işlere yönelme zamanınızdır. Hala, zararlı alışkanlarınızı sürdürmeye, ıssız biri olmaya, boş işlerle vaktinizi tüketmeye, duygularınızı bastırmaya, başkalarından üstün veya altta olduğunuzu düşünmeye devam ederseniz, kendi kendinize haksızlık yaparsınız. Kimseyi suçlamaya da hakkınız olamaz. Farklı ve sıra dışı yeteneklerinizi geliştirin, öğretin, öğrenin ve dünyaya açılmaktan, kendinizi ifade etmekten çekinmeyin. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
 
2017-03-30
Sevgili Balıklar, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. rahatlatıcı, dinginleştirici, huzur verici olup, hayata olan direncimizi yükseltici, şifalandırıcı ve sizi manevi yönde destekleyicidir. Saat 18:50 Ay-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Bu etki altında, karşı cinsle olan temas arzusu doruğa çıkıyor. Parasal konular, hedeflerimiz, yakınlarımız, bizi biz yapan her şeye sahip çıkma gücümüz yükseliyor. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü sosyal dünya, ortaklıklar, kredi, borçlar, miras gibi hukuki işleriniz, yakın dostluklar ve arkadaşlıklar, hedefiniz, ideallerinizle ilgili konularda tutkunuzu, hırsınızı, arzularınızı işaretliyor. Kim bilir kaç dost, can, sevgili, eş, yakınlarınız nedeniyle acı tecrübeler yaşadınız. Belki de maddi-manevi anlamda zarar gördünüz. Siz koştunuz, dert yoldaşı oldunuz ancak kimse size el uzatmadı, sizin gibi yar olmadı. Aradığınızı bulamadınız, yanıldınız ve yorulduğunuz. Ancak şu var ki, hayatın ödülleri gibi dersleri de var. Her yaşanan zorlu tecrübe bize bir şeyler öğretiyor. İşte bu görünüm, edindiğiniz tecrübeler doğrultusunda şimdi dostluk ilişkilerinizi, finansal durumunuzu, ideallerinizi tekrar düzenlemek adına sizi kendinizle yüzleştiriyor. Yanlış tercih ve kararlar vermemeniz için, bundan böyle kimlerle nasıl bir ilişki kurmanız gerektiğini bilecek, paranıza dikkat edecek, hedefinizi belirleyecek ve ilerleyeceksiniz. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.

 

 

Kaynak: mynet.com

 

Haber Yazılımı