Haber Detayı
04 Ocak 2017 - Çarşamba 14:25
 
15 Temmuz Kahramanlarından Levent Alıcı Narkotiğin Başına Geçti
15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında TRT'de yayınlanan korsan bildirinin ardından Televizyon yayınlarını kesmek için Ankara Gölbaşı'ndaki TÜRKSAT binasını işgal eden, helikopterlerle saldıran cuntacılar dışarıdan destek göremeyince hatta savaş uçakları ile bombalamışlardı...
GÜNDEM Haberi
15 Temmuz Kahramanlarından Levent Alıcı Narkotiğin Başına Geçti

TÜRKSAT’A İLK GELEN HELİKOPTER ATAK BİR ÖLÜM MAKİNESİ

Sonra gelen helikopter ise Sikorsky. Türksat’a atılan bombalar ise Meclis’e atılanlarla benzer bombalar. Sabah 05:00’e kadar ateş altında tutulan Türksat, çıkan çatışma sonrasında teslim edilmedi ve içeride ki yayınları kesmek isteyen ama bunu beceremeyen cuntacılar tarafından dışarıdan destek amaçlı FETÖ'cü mühendis ve bilgi işlemciler Türksat’a çağrıldı. Bu mühendisler yayınları kesebilecek nitelikte kişilerdi.

TÜRKSAT’ı ağır bombardıman altına tutmalarından sonra ekibi ile birlikte organizeli bir şekilde hareket ederek, darbeciler ile çatışan ve kampüse girmeye çalışarak yayını kesmeye gelen uzman mühendisleri başarılı bir operasyonla yakalayan Gölbaşı Emniyet Müdürü LEVENT ALICI başarısı ile takdir kazanmış, adından da sıkça söz ettirmişti.

Eğer Fetöcüler Türksat’ı ele geçirmiş olsalardı, halkın üzerinde psikolojik bir baskı uygulayacaklardı. Başka bir yayın olmadığı için halk etkilenecek fetö’ye karşı mücadele eden milli asker ve polisimiz de bu mücadelesinde zorlanacaktı. Bu nedenle Türksat çok önemliydi.

 

15 Temmuz Darbe Gecesi

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde emniyet müdür yardımcıları ile şube ilçe müdürlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda personelin görev yerleri değişti.

15 Temmuz darbe girişiminde bulunan vatan hainlerine karşı Gölbaşı’nda ekibi ile birlikte gözünü kırpmadan çatışma içine giren büyük bir mücadele sergileyen Gölbaşı Emniyet Müdürü LEVENT ALICI Ankara Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü görevine yükseldi.

Levent Alıcı

KAYNAK: SENSİNHABER.COM 

Kaynak: Editör: Ali Çetin Akbayrak (GYY)
Etiketler: 15, Temmuz, Kahramanlarından, Levent, Alıcı, Narkotiğin, Başına, Geçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı