Haber Detayı
13 Mayıs 2016 - Cuma 18:01
 
17.İnsanlığın Gerçek Dostları Sahiplerini Buldu
İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksek Okulu Moda Tasarım Programı tarafından hazırlanan Yeşil Yaylalarda Tulum Kemençe Sesi Mavi Denizde Taka Sesleri SEVDAMIZ KARADENİZ Koleksiyonu Defilesi ayakta alkışlandı...
MAGAZİN Haberi
17.İnsanlığın Gerçek Dostları Sahiplerini Buldu

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen İNSANLIĞIN GERÇEK DOSTLARI ÖDÜLLERİ bu yıl sahiplerine buldu. Micheal Kuyucu ve Sevinç Satıroğlu’nun sunumuyla Maki Organizasyon tarafından gerçekleştirilen olan ödül töreninde yıl içerisinde derneğin sigarayla savaş konusundaki mücadelesinde desteği olan kişi kurumlara teşekkür mahiyeti taşıyan İNSANLIĞIN GERÇEK DOSTLARI ÖDÜLLERİ Takdim edildi.

TSSD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın  da verilen ödüllerle topluma her yıl mesaj vermeye çalıştıklarını söyledi. Zeliha Sunal gecede söylediği birbirinden güzel şarkılarla izleyenlerden tam not aldı. İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin’in katıldığı gecede İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksek Okulu Moda Tasarım Programı tarafından hazırlanan Yeşil Yaylalarda Tulum Kemençe Sesi Mavi Denizde Taka Sesleri SEVDAMIZ KARADENİZ Koleksiyonu Defilesi ünlü koreograf Asil Çağıl’ın görkemli dansları ve koreografisiyle gerçekleşti. Defileye Ebru Ürün, Sanem Balcı, Yağmur Ayaz, Marina Federenko  ve Metehan Sancaktar gibi tanınmış modellerin yanı sıra okul öğrencilerinden de gönüllü mankenler podyuma çıktı.

Kaynak: Editör: Ali Çetin Akbayrak (GYY)
Etiketler: 17.İnsanlığın, Gerçek, Dostları, Sahiplerini, Buldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı