Haber Detayı
18 Şubat 2016 - Perşembe 14:48
 
3 aylık yeni gelinde terör kurbanı oldu.
Ankara'daki bombalı terör saldırısında ölen siviller arasında 3 aylıklık birde yeni gelin bulunmakta.
GÜNDEM Haberi
3 aylık yeni gelinde terör kurbanı oldu.

Ankara'daki bombalı terör saldırısında hayatını kaybeden Fatma Berna Atmaca'nın henüz 3 ay önce dünyaevine girdiği öğrenildi.               
Adli Tıp Kurumu Ankara Grup Başkanlığı bahçesinde 26 yaşındaki Atmaca'nın cenazesini almak için bekleyen akrabasının gazetecilere yaptığı açıklamasında, 3 aylık bir ailenin terör kurbanı olduğu ortaya çıktı.        

Berna Atmaca'nın yeğeniyle evlendiğini ifade eden  Mustafa Atmaca, "Yaklaşık 3 ay önce dünyaevine girmişlerdi. Kendisi Deniz Kuvvetleri Komutanlığının içerisindeki bir banka şubesinde memur olarak çalışıyordu. Önceden İstanbul'da yaşıyorlardı ve tayini buraya çıkınca 1,5 ay önce Ankara'ya taşındılar" dedi.               

Servisle evine gitmeye çalıştığı sırada meydana gelen patlamada hayatını kaybeden gelinlerinin, yeğeniyle birbirlerini severek evlendiklerini belirten Mustafa Atmaca, "Kahramanmaraş'tan gelen annesinden kan örneği aldılar. Şu an bekliyoruz. Ecel buraya çekmiş" ifadeleriyle yaşadıkları acıyı anlattı.    

Güçlükle ayakta duran anne Hatice Atmaca ise kızının yeni evlendiğini ifade ederek, "Kelimelerin bittiği yerdeyim, diyecek hiçbir şey bulamıyorum" diye konuştu.       

Kaynak: Editör:
Etiketler: 3, aylık, yeni, gelinde, terör, kurbanı, oldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı