301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Mayıs 2018 - Pazartesi 12:09
 
INNA 'Yaz yaz yaz 'ile coşturdu
INNA 1990 yılında Ajda Pekkan’ın söylediği “Yaz yaz yaz” şarkısını, Survıvor “dokunulmazlık ödülü oyununu” kazanlar için verdiği özel konserde seslendirdi.
MÜZİK Haberi
INNA 'Yaz yaz yaz 'ile coşturdu

Tüm dünyanın şarkılarını söylediği ve ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip INNA, survıvor yarışmasında Türkçe şarkı söyledi. Söz ve Müziği Şehrazat’a ait, 1990 yılında Ajda Pekkan’ın söylediği “Yaz yaz yaz” şarkısını, Survıvor “dokunulmazlık ödülü oyununu” kazanlar için verdiği özel konserde seslendirdi.


Survıvor oyununda “dokunulmazlık ödülünü” kazananlar, programda canlı performans INNA konserini, coşkuyla seyredip eğlendiler. INNA, Clear reklamı için söylediği  “ Yaz yaz yaz” şarkısını ilk kez Survivor programında seslendirdi ve konserine “Gimme gimme”, “İndia” “Me gusta”, Nirvana  ve sevilen şarkılarıyla devam etti. 


TV-8 Survivor yarışmasında INNA’nın söylediği Türkçe şarkının ardından sosyal medya en çok konuşulan konular arasında yeraldı.
INNA, 4 Milyon’u aşan YOUTUBE, 2 milyonu aşan INSTAGRAM takipçileriyle,   dünyanın dört biryanına şarkılarıyla ve konserleriyle hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. 
Mayıs ayının Ankara ve İstanbul’da verdiği konserlerin ardından yine satış rekoru kıran şarkılarıyla müzik listelerinde yeralan INNA, Türkiye’deki hayranları için süprizlere devam edecek.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ınna, ajda pekkan, şehrazat, yaz yaz yaz
Yorumlar
Haber Yazılımı