301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Haziran 2016 - Pazartesi 00:41
 
Işın Karaca lafı ortaya bıraktı!
Şarkıcı Harun Kolçak'ın yoğun bakıma kaldırılmasından sonra meslekdaşları ve dostları hastaneden bir dakika olsun ayrılmadan iyileşmesini bekliyorlar.
MAGAZİN Haberi
Işın Karaca lafı ortaya bıraktı!

Medyaextra.com/Özel

 

Geride bıraktığımız günlerde aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan şarkıcı Harun Kolçak'ın tedavisi sürerken dostlarıda onu bir an olsun yanlız bırakmıyor

Yaşadığı rahatsızlık sonrası arka arkaya ameliyatlar geçiren Kolçak'ın tedavisi devam ederken aralarında Işın Karaca, Reyhan Karaca,Hakan Peker, İzel,Tan Taşçı, Deniz arcak gibi sanatçı dostları adeta hastaneye kamp kurdu.

Kolçak'ı bu zor günlerinde yanlız bırakmayan meslekdaşlarından olan Işın Karaca sosyal medyada paylaştığı bir mesaj ile sırf reklam amaçlı hastane kapılarında dolaşan ünlü isimlere ince göndermelerde bulundu.

Karaca'nın  Harun Kolçak'a ithafen yazdığı yazı aynen şöyle... 

Can Harun'um...
Arayıp soran çok fazla müzisyen ve dostlarımız var. Sevgili @sibelbnkl @ozlemozbkn @umutkuzey @esinztrk sürekli hastahane de ki Allah herkese onlar gibi dost versin, bizlerde işler arasında gidip geliyoruz. Dua ediyoruz, enerjimizi ve güzel dualarınızı ona iletiyoruz..
Doktorları ile konuşup bilgi almaya çalışıyoruz. O kapının diğer ucunda bizim olduğumuzu bilmesi onu Mutlu ediyor mu bilmiyorum ama biz arkadaşımızı almadan gitmek istemiyoruz hastahane den.. Haliyle beklemek bize en doğrusu geliyor.
Gelenler çok. Allah hepsinden razı olsun! 
Samimiyet enerjisi fışkırıyor kafeden. Ama şahsen benim beklediğim çok fazla insan vardı, 
Ortak dostlar, mesai arkadaşları, dost olduğunu iddia edenler! ki ne yazık ki bir tanesi tenezzül edip ahizeye kaldırıp arayamadı bile!! Çok meşguller herhalde! 
Bir şey mı olması lazım 37 ekran gözlüklerinizi takıp hastahane ye gelmeniz için! 
Bugün bana yarın sana güzellerim benim.

Bize iyi gün dostu çok, kötü gün dostu lazım!!!
Harun'umuzun Durumu hala kritik.
Yoğun bakım da tedavisi sürüyor ve buradan bir kez daha @acibademhastanesi yoğun bakım ekibine arkadaşımız adına şahsen teşekkür etmek istiyorum...tıp bilginiz dışında insanlığınızı göz arda etmek nankörlük olur...
Durumu şu an stabil, yarın sabah bir ameliyat daha görecek ve biz herkesten bu gece yatağına yatarken ona şifa dualarınızı yollamanızı rica ediyoruz. 
Ünlüymüş, medyatikmiş müzisyenmiş!! blablabla!!! 
Fasafiso bunlar!! İnsan o! Ve kıymetli bir insan!! 
Anlayan anlamıştır beni!
Sözümün eriyim! 
Saklanmam yalan dünyanın sahte perdeleri arkasında.. An itibariyle Üstüne alınan alınsın.
Ben ortaya bıraktım lafı... Pişman da değilim, ona göre..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Işın, Karaca, lafı, ortaya, bıraktı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı