Haber Detayı
06 Haziran 2017 - Salı 08:46
 
Arda Turan, 40 yıllık gazeteci Bilal Meşeʹye saldırdı
Makedonya ile golsüz berabere kalan Milli Takım kafilesi maçtan sonra Üsküpʹten, Triesteʹye geçtiği sırada uçak içinde büyük bir rezalet yaşandı.
SPOR Haberi
 Arda Turan, 40 yıllık gazeteci Bilal Meşeʹye saldırdı

Bab-ı Aliʹnin 40 yıllık emektarı ve saygı duyduğu Spor Yazarı Bilal Meşeʹye uçak hareket etmeden önce Arda Turan galiz küfürler ederek boğazını sıktı ve darp etti.

EURO 2016'da yaşanan prim tartışmalarının yansımaları Makedonya'da takım uçağına yansıdı. Barcelona'da forma giyen Milli Takım kaptanı Arda Turan, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i de hedef alacak nitelikte hakaretlere imza attı.

Arda, "Söyle Bilal Meşe, söyle orada mıydın? Bizle miydin de prim mevzusunu yazdın? Biz kimden para istemişiz? Kimden prim istemişiz? Konuş şimdi konuş. Hadi, onlarda burada! Burada soruyorum. Kim yazdırdı bunları sana. Kim söylüyor sana bunları söyle hadi."

AĞIR KÜFÜRLER
"Bu ülke böyle ülke! Seni bu uçağa alırlar. Alırlar tabii. Seni bu uçağa alanlara da söylüyorum! Duysunlar. Senin gibi şerefsizi bu uçağa alanların a.... k....!"

"Beni de başkaları gibi zannettin. Şimdi konuş bakalım. Ben futbolu bırakırım ama aileme şerefime laf söyletmem. o... ç... Biz kimden para dilenmişiz. Seni bu uçağa alan kim!"

"Futbolu bırakırım ama şerefime, aileme laf söyletmem. Öyle haber yapamazsın! Patronun Demirören. Sen federasyon başkanının gazetesindesin ya! Federasyon başkanı değil mi senin başkanın. Seni uçağa alanın a.... k...."

TERİM SESİNİ BİLE ÇIKARMADI
Arda Turan bu sözleri sarfederken gazeteci Bilal Meşe'nin boğazına sarıldı.Arda, vurmaya da kalkarken araya giren gazeteciler ve futbolcular olayın daha da skandal bir hale gelmesini engelledi.


Ve uçakta bu anlar, görüntüler yaşanırken Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 12 sıra arkasında yaşanan arbedeye hiçbir müdahalede bulunmadı. (Hürriyet)Arda Turan, uçağın arka bölümüne giderken tüm gazeteci ve basın mensuplarına sinkaflı ifadeler kullandı.

Uçak Triesteʹye inip boşalmaya başladığı sırada ise bir başka hoş olmayan durum yaşandı. Başta Bilal Meşeʹye saldıran Arda Turan olmak üzere, Burak Yılmaz, Caner Erkin ve diğer Milli takım oyuncuları sanki hiçbir şey olmamış gibi güle oynaya, kafile otobüsüne binip Slovenyaʹya doğru yola çıktı.

Hürriyet

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Arda, Turan,, 40, yıllık, gazeteci, Bilal, Meşeʹye, saldırdı, , , , , , , , , , , , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı