Haber Detayı
06 Haziran 2017 - Salı 19:48
 
Arda Turan Milli Takım kariyerini noktalamış!
A Milli Futbol Takımı'nın uçağında gazeteci Bilal Meşe'ye fiziki ve sözlü saldırıda bulunan Arda Turan, milli takım kariyerini sonlandırdığını açıkladı
SPOR Haberi
  Arda Turan Milli Takım kariyerini noktalamış!

A Milli Takımʹın Makedonya ile oynadığı hazırlık maçı sonrası uçakta gazeteci Bilal Meşeʹye saldırdıktan sonra kadro dışı bırakılan Arda Turan, Milli Takım kariyerini bıraktığını açıkladı.

Makedonya maçı sonrası uçakta gazeteci Bilal Meşeʹye saldırdıktan sonra kadro dışı bırakılan Arda Turan, düzenlediği basın toplantısında, "Pişman mıyım? Değilim. Kuş gibi hissediyorum kendimi. Artık Milli Takıma zarar verdiğimi düşünüyorum. Milli Takım kariyerimi sonlandırıyorum" ifadelerini kullandı.Milli Takımʹın Slovenyaʹda kamp yaptığı otelde konuşan Turan, "Buraya milli takım kaptanı olarak değil, vatandaş olarak katılıyorum. Milli takımın her kademesine hizmet etmiş, ülkesini seven, formaya aşık olan biri olarak konuşuyorum. Hayatım boyunca bana yapılanları unutmadım. Ama Milli takım tişörtü üstümdeyken bir hata yaptım. Pişman mıyım? Değilim. Kuş gibi hissediyorum kendimi. Hocamla ve Federasyon başkanıyla konuşup kadrodan çıkmak istediğimi söyledim. Hayatta bir şey yaparsanız bunun bedelini ödersiniz. Ben de Milli Takım forması üzerindeyken hata yaptım. Milli Takıma zarar verdiğimi düşünüyorum. Artık çekilme zamanım geldi. Milli Takım kariyerimi sonlandırıyorum. İnşallah insanlara iyi futbolculuğumu değil de adamlığımı bırakırım" dedi.

BASIN MENSUPLARI, BASIN TOPLANTISINI TERK ETTİ
Arda Turan'ın basın toplantısı için salona gelen medya mensupları, Arda'nın konuşmaya başladığı esnada alanı terk etti. Arda Turan, toplantı salonuna gelen birkaç arkadaşına ve kayıttaki kameralara konuşmuş oldu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arda turan, milli takım
Yorumlar
Haber Yazılımı