301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Ocak 2018 - Perşembe 18:36
 
Aynur Aydın'dan Messi'li Hande Yener yorumu
Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, son günlerde Hande Yener ile Demet Akalın arasında yaşanan telifmetre tartışması ile ilgili “Hande’nin yaptığı Messi’nin kendisini dördüncü ligdeki bir futbolcu ile kıyaslaması” dedi.
MÜZİK Haberi
Aynur Aydın'dan Messi'li Hande Yener yorumu

“Bana Aşk Ver” adlı teklisi ile müzik kariyerine başarılı adımlarla ilerleyen  popçu Aynur Aydın  CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun programına konuk oldu.

Birbirindenbomba açıklamala ryapan Aydın son günlerin en dikkat çeken polemiğinde Hande Yener'in yanında yer aldı.

Aynur Aydın,  Hande Yener’in Telifmetre verilerine göre 2017 yılında Türkiye radyolarında şarkıları en çok yayınlanan yorumcusu olmasına Demet Akalın’ın gösterdiği tepkiye de göndermede bulundu. Hande Yener, Demet Akalın’a göndermede bulunarak, Hande Yener’in bu tartışmaya girerek yanlış yaptığını söyledi ve Hande Yener’i Messi’ye benzetirken, Demet Akalın’ı ima ederek Hande Yener’in dördüncü ligdeki bir futbolcu ile kendini kıyasladığını ve yanlış yaptığını söyledi. Aynur Aydın: “Hande Yener'in canlı yayınını izledim Instagram'da. İki tane canlı şarkı söyledi. Böyle bir yorum, böyle bir ses yok. Bir defa Hande Yener kim, onlar kim? Ben çok kızıyorum Hande'ye, tartıştığı şarkıcılar onun muhatapları değil. Messi'nin dördüncü ligdeki futbolcularla kendini kıyaslaması gibi bir şey bu. Onlar gitsin önce şarkı söylemeyi öğrensinler. Hande Yener çabalamış, çalışmış, senelerce bunun için nelerden vazgeçmiş. Bu bir bedeldir bunun için ödediğin. Sonra bir takım insanlar oturup, bence değildir diyor. Çok ayıp. Onu oraya oturtan da kabahat.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: aynur aydın,demet akalın, messi, hande yener
Yorumlar
Haber Yazılımı