301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Ağustos 2017 - Salı 21:59
 
Bebek Oto Koltuğu İle Bebeğinizi Koruyun
Bebeklerin, araç içinde emniyetli bir şekilde yolculuk yapabilmesi için oto koltuğu şart olmaktadır...
TEKNOLOJİ Haberi
Bebek Oto Koltuğu İle Bebeğinizi Koruyun

Bebek oto koltuğu tamamen bebeğin emniyeti ve konforu amacıyla tasarlanan bir üründür. Bebekler, hassas olduklarından dolayı en küçük sarsılmada dahi rahatsız olabilmektedir. Bu nedenle de bebekler için oto koltuğu şart olmaktadır.

Bebek oto koltuklarında, üç noktada araç emniyet kemeri bulunmakta ve ayrıca özel teknolojiler ile geliştirilmiş olan darbe korumaları yer almaktadır. Kısacası, bebeğin güvenle seyahat edebilmesi için gerekli önlemler alınmıştır.

Bebek Oto Koltuğu Modelleri

Bebek oto koltukları, 9 aydan 4 yaşa kadar kullanılabilmektedir. Bu koltuklar, özel kumaşlarla hazırlanmış olup bebeğinizin konforu son derece önemsenmiştir. Bebek oto koltuğu kapsamında birçok model bulunmaktadır.

Bebek oto koltuklarının, genel olarak 18 kg’a kadar taşıma kapasitesi olduğu bilinmektedir. Ancak bebek oto koltuklarında, farklı yaş grupları için de üretim yapıldığından 36 kg’a kadar taşıma kapasitesi olan koltuklar da bulunmaktadır.

Bebek Oto Koltuğu Fiyatları

Bebek oto koltuğu için fmodellerine  bakmak için  www.fatihbebek.com internet adresinden faydalanabilirsiniz. Site üzerinde pek çok koltuk modeli bulunmakta ve bu ürünlere dair detaylı açıklamalar da yer almaktadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bebek, Oto, Koltuğu, İle, Bebeğinizi, Koruyun,
Yorumlar
Haber Yazılımı