Haber Detayı
26 Ağustos 2017 - Cumartesi 02:59
 
Bebeksi bir cilt ister misiniz?
1743 yıllından itibaren cilt yapısını koruyan avene markasının en temel amacı ciltteki pürüzsüzlüğü sağlayarak canlı bir ten görünümünü sağlamak...
KADIN&MODA Haberi
Bebeksi bir cilt ister misiniz?

Avene

1743 yıllından itibaren cilt yapısını koruyan avene markasının en temel amacı ciltteki pürüzsüzlüğü sağlayarak canlı bir ten görünümünü sağlamak. Dermatoloji tarafından test edilen bütün avene ürünleri sayesinde cildiniz artık bir bebekten farksız olacak.

Bütün Cilt Tiplerine Uygun

Hassas, yağlı veya dengesi bozulmuş ciltlerin kurtarıcısı olan avene içerisinde sabun veya paraben barındırmaz. Aynı zamanda yüzünüzdeki çizgilerden çok fazla rahatsızlık hissediyorsanız, çözümünüz yine avene’de olacak. Bütün cilt tiplerine hitap eden marka içerisinde maske, bakım ürünleri ve kremler barındırmaktadır. Göz, cilt, dudak bakımlarınızı avene ile yapmak artık çok kolay. Aynı zamanda kaynak termal sularını tercih ederek cildinizi şımartabilirsiniz.

Sedef ve Egzamada Etkili

Cildine değer veren ve cilt bakımına önem veren kadınların ilk tercihi avene markasından yana olmaktadır. Özellikle ciltte oluşan egzama ve sedef gibi rahatsızlıkların önüne geçmek için çalışmalarını bu yönde geliştirdi. Sizlerde cildinizdeki ölü tabakadan kurtulup yenilenmek istiyorsanız, tercihiniz avene’den yana olmalıdır. Avene ürünlerini incelemek ve sipariş vermek istiyorsanız https://www.recete.com  adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bebeksi, bir, cilt, ister, misiniz?,
Yorumlar
Haber Yazılımı