301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Mart 2018 - Çarşamba 11:07
 
Berk Oktay ile Merve Oktay bir basın açıklaması yaptı.
Oyuncu Berk Oktay ile eşi Merve Oktay haklarında basında çıkan haberler sonrası avukatları aracılıyla bir basın açıklaması yaptı.
MAGAZİN Haberi
Berk Oktay ile Merve Oktay bir basın açıklaması yaptı.

Basında çıkan Berk Oktay eşine şiddet mi uyguladı habeleri sonrası çift bir basın açıklaması yaptı..

İşte o açıklama

21.03.2018 tarihinde Sayın MERVE ŞARAPÇIOĞLU OKTAY’ın kişisel instagram hesabı maalesef sanal korsanlar ve dolandırıcılar tarafından siber saldırıya uğrayarak ele geçirilmiştir.  

Ele geçirilen kişisel instagram hesabı üzerinden MERVE ŞARAPÇIOĞLU OKTAY’ın burun ameliyatı olduğu dönemde çekmiş olduğu fotoğrafları “Kocam beni dövüyor, yardım edin” şeklinde altına notlar yazılarak paylaşılmıştır. Bu paylaşımdan amaç MERVE ŞARAPÇIOĞLU OKTAY’ın oyuncu eşi BERK OKTAY’ı kamuoyu nezdinde zor duruma düşürmektir.   

Instagram hesabının ele geçirilmesine ilişkin olarak sabah erken saatlerde Cumhuriyet Başsavcılığı’na hem BERK OKTAY hem de MERVE ŞARAPÇIOĞLU OKTAY adına suç duyurusunda bulunulmuş ve hesaba ilişkin irademiz dışında başka paylaşımlar yapılmaması için erişimin engellemesi talep edilmiştir. 

Sanal korsanlar ve dolandırıcılar ile ilgili birkaç ay önce yine BERK OKTAY tarafından yapılan suç duyurusu ve şikayet sonrasında çok sayıda sahtekar yakalanmış, büyük bir siber saldırı çetesi çökertilmiş, haklarında kamu davaları açılmış ve çıkarıldıkları mahkeme tarafından da tutuklanmışlardır. Yaşanan bu siber saldırının altında bu hukuk mücadelesinin olduğunu düşünmekteyiz. 

Konuyla ilgili yasal süreç başlatılmış olduğu için özellikle basın kuruluşlarının yalan haberlere itibar etmemeleri, bu sahte paylaşımları dayanak göstererek haber yapmamalarını rica ediyoruz. Aksi durumda sahte paylaşımları dayanak göstererek yapılacak olan yalan haberler ile ilgili de yasal yollara başvuracağımızı bilgilerinize sunarız. 

Saygılarımızla,

 

BERK OKTAY ve MERVE ŞARAPÇIOĞLU OKTAY Vekili

Av. BURHAN GÜN

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: berk oktay, merve oktay, şiddet
Yorumlar
Haber Yazılımı