Haber Detayı
10 Ocak 2017 - Salı 11:58
 
Bir aşk mesajı da Caner Erkin'den geldi.
Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın sosyal medya aracılıyla birbirlerine ilan-ı aşkları devam ediyor.
MAGAZİN Haberi
Bir aşk mesajı da Caner Erkin'den geldi.

Geçtiğimiz hafta Roma'da  dünya evine giren Caner Erkin ve oyuncu eşi Şükran Ovalı sosyal medyadan birbirlerine aşk ve sevgi dolu mesajlar atmaya devam ediyorlar. 

Şükran Ovalı'nın ""Gülmelerimiz karışsın birbirine vazgeçmeyelim ne bizden ne gülümsemekten… İyi ki buldun beni, sabrettin, vazgeçmedin. Seni tanıdığım her ana şükürler olsun. Çok seviyorum seni eşim, yoldaşım, kıymetlim. Dilerim ki umut olsun aşka aşkımız. Bir ömür sürsün sevgimiz" paylaşımının hemen akabinde Caner Erkin'de yine sosyal medyadan "Kendimi buldum seninle, senin o güzel kalbinle, güzelliğinle iyiliğinle ve karakterinle… Benim hayatıma giren bir meleksin. Nefes aldığım sürece hep senin yanımda eşim, dostum, hayatım olmanı istiyorum kadınım. İyi ki varsın Şükran Ovalı" mesajını paylaştı.

Yeni evli çiftin bu paylaşımları takipçilerinin bir kısmını hayli mutlu ederken  bazı takipçileri ise yaptıkları yorumlarla iki kişi arasında kalması gereken bu özel duyguların sosyal medyada paylaşılmasını  samimiyetsiz ve sadece gösteriş amaçlı bulduklarını söylediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bir, aşk, mesajı, da, Caner, Erkin'den, geldi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı