301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Ekim 2016 - Çarşamba 22:44
 
Bloggerlar Tadım Etkinliğinde Buluştu!
Yemek ve yaşam blogları İstanbul'un tek tescilli Sivas Köftecisi'nde bir araya gelerek tadım etkinliği yaptılar.
- Haberi
Bloggerlar Tadım Etkinliğinde  Buluştu!

Gerek mekan davetleri, gerek yenilik tanımak için tadım etkinliklerine katılan blog yazarları bu defa Mecidiyeköy'de bulunan Meşhur Sivas Köftecisi Steakhouse'u ziyaret etti.

Dededen toruna miras kasaplık ve et sanatçılığının İstanbul hikayesi BiTat adı altında 2013 yılında ilk şubesini Beylikdüzü Carrefour alışveriş merkezinde açarak başlamış. Bir yıl sonra yine aynı yerde Sivas Etli Ekmek ve Lahmacun açılmış. Meşhur Sivas Köftecisi Steakhouse ise bu yıl açılmış. Mekanın bir özelliği de Sivas köftesinin İstanbuldaki tek tescil bekgesinin kendilerine ait olması. Bu tescil belgesi Türkiye genelinde ise 28 mekana verilmiş.

Bir aile şirketi olan işletmenin sahiplerinden Şadiye Sarzep ve Furkan Sarzep yaptıkları hizmet için "kaliteden ödün vermeden, fiyatları minimum tutarak hizmet vermeye çalışıyoruz" dediler. Sarzep ailesinin iddialı olduğu ürünleri sadece Sİvas köfte değil. Hamburgerlerin birebir Sivas köfte ile yapıldığı, mağazalarına asla dondurlulmuş ürün girmeyeceğini belirterek, hamburger menüyü ebeveynlerin çocuklarına gönül rahatlığı ile yedirdiklerini söylediler.

Aren and Family, Asimetrik blog, Cadının Kozmetik Kazanı,Emel'in Mutfağı, Gülümse Yüzüme blog, Hayat Reçeli blog, Hüzün Sarısı blog, Şirin Kanatlar blog ve Zübeyde Saraçoğlu'nun katılım gösterdiği organizasyonda bloggerlar Sivas köftesi, antrikot ve mekanın özel sucuklarına tam puan verdiler.

Kaynak: Editör: Nihal Yeşiltaç Oran
Etiketler: Bloggerlar, Tadım, Etkinliğinde, , Buluştu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı