301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Mayıs 2018 - Pazartesi 15:36
 
Bu videoyu mutlaka izleyin
Neslican Tay 19 yaşında ve üniversite sınavına iki hafta kala kanser olduğunu öğrendi. Tümör nedeniyle bacağı kesildi ama o herkese umut dağıtıyor. Tüm hayatını, yaşadıklarını Instagram'da aktaran Neslican, her daim gülmeye ve neşe saçmaya devam ederken şimdide bir sosyal sorumluluk projesini duyuruyor.
SOSYAL MEDYA Haberi
Bu videoyu mutlaka izleyin

Neslican Tay gençliğinin baharında yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle tek bacağını kaybetmiş ama yaşam enerjisini asla kaybetmemiş bir genç kız...Instagram'da hayatı, yaşadıkları ve hastalığı hakkında paylaşımlar yapan Neslican'ın son paylaşımı ise zihinsel engellilerle ilgili çok özel bir sosyal sorumluluk projesi...

Neslican Tay ınstagramda  bir videoyu "48 saniyeni ayır ve izle. Daha sonra YouTube’yi aç ve İzev-Yaşam Hakkı’ nı bul, izle. 8 milyon izlenme daha olursa eğer zihinsel engelli kardeşlerimiz ailelerini kaybettiğinde kimsesiz kalmayacak. Kurulan yaşam köyü onlar için hem ev hem okul hem de sosyal bir hayat sağlayabilecek. Bu Harika projeye destek vermek için yapmanız gereken tek şey izlemek, izlettirmek. Biliyorum ki insanımız haberdar olursa hedeflenen izlenmeye ulaşabiliriz. Hepinizi izlemeye, izlettirmeye, bir kaç kere daha izlemeye ve bu projeyi duyurmak adına bu videoyu daha fazla insana ulaşabilmesi için insanları etiketlemeye, resport yapmaya davet ediyorum. Biz beraberken çok güçlüyüz. Hadi engelleri beraber aşalım! " mesajı ile yayınladı ve herkesten destek istedi.

Sizde bu projeye destek vermek isterseniz bu videoyu izleyin izlettirin

Kaynak: Editör:
Etiketler: neslican tay, zihinsel engelliler, sosyal sorumluluk projesi , izev yaşam hakk
Yorumlar
Haber Yazılımı