Haber Detayı
20 Ocak 2018 - Cumartesi 13:22
 
Bülent Ersoy 'Artık Affetmeyeceğim'
Bülent Ersoy hakkında yapılan asılsız haberlere savaş açacağını duyurdu.
MAGAZİN Haberi
Bülent Ersoy 'Artık Affetmeyeceğim'

Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi sahne aldığı mekanda sahne sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı ve hakkında çıkan uçak krizi haberlerine açıklık getirdi.

Geçirdiği gribal rahatsızlığına rağme sahneye çıkan Ersoy’un ayakta durmakta zorluk çektiği dikkatlerden kaçmadı.

Önceki gün uçakta kriz yaşatıp yolcuları mağdur ettiği iddia edilen Ersoy, bu haberleri gördüğünde çok sinirlendiğini söyledi.

YARGIYA GİDECEK

“Uçakta Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy vardı. Yanımda da bir çocuk oturuyordu. Bizim Mehmet Ali Erbil’in çok yakınıymış sohbet ettik biraz sonra uyudum ben. Yemek falan yemedim. Bu haberler nereden çıktı anlamadım. Hayal bile edilemeyecek bir şey, affetmek Allah’a mahsustur ama ben artık affetmeyeceğim. Böyle bir yalanı söyleyen yazan insanlara kesin mahkeme açılacak. Pazartesi günü ilk işim bu olacak. Ben yalnız başıma olsaydım inanır mıydınız? Tabii ki hayır. Bunlar nasıl can verecekler? Çağla ve Özge olmasaydı ben kime nasıl inanacaktınız? İpi boğazıma geçirseler ben yalan konuşmam. Bu şeytanın aklına gelmez. Yok ben yanımda birisiyle oturmazmışım. Oturmazsan, özel uçağınla gidersin. Çevrende de sevdiğin insanları alırsın derler adama. Orası devletin. Parasını veren herkes biner. Ne kadar mantıksız şeyler bunlar böyle bir terbiyesizlik, ahlaksızlık yok. Sapıttılar. Bu nereye varacak yani? Bunun hesabı nasıl sorulacak? Çağla’ya ve Özge’ye sorabilirsiniz.” diyerek kendisini savunmaya çalıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: bülent ersoy, thy , uçak krizi, çağla şıkel, özge ulusoy
Yorumlar
Haber Yazılımı