Haber Detayı
05 Mart 2018 - Pazartesi 10:19
 
Çağlar Alkaç'ın Dışı Kanye West içi Ahmet Kaya
Yeni projesi Yanacaksın’ la dikkatleri üzerine toplayan Çağlar Alkaç, sadece sesi ve yorumuyla değil yakışıklılığıyla da kendinden söz ettiriyor. Güçlü yorumu müzikseverler tarafından çok beğenilen genç şarkıcı için ‘Dışı Kanye West içi Ahmet Kaya’ yorumunda bulunuluyor.
MÜZİK Haberi
Çağlar Alkaç'ın Dışı Kanye West içi Ahmet Kaya

 

Müzik piyasasının son dönemde en çok dikkat çeken isimlerden biri Kanye West’e fiziksel benzerliğiyle dikkat çeken Çağlar Alkaç. Seyhan Müzik’ten çıkardığı yeni projesi Yanacaksın ile müzikseverlerin beğenisini kazanan genç şarkıcı, yakışıklığıyla sosyal medyada da çok konuşuluyor. Kısa sürede genç kızlardan oluşan bir hayran kitlesi edinen Çağlar Alkaç için yapılan “Parti kur oy verelim” yorumları genç şarkıcıyı sevindiriyor.

Müzik hayatına çocuk yaşta bağlama çalarak başlayan Çağlar Alkaç, kendisine rol model olarak Ahmet Kaya’yı aldığını belirtiyor. Yanacaksın albümünde seslendirdiği Ahmet Kaya şarkısı “Söyle” için kamera karşısına geçen Çağlar Alkaç “Bu şarkıyı çok severek okudum. Gelen yorumlar da çok güzel, beni çok mutlu ediyor. Ahmet Kaya ve şarkıları ölümsüzdür, ben de onun çok güzel bir şarkısını seslendirdiğim için  gurur duyuyorum” cümleleriyle duygularını dile getiriyor.

İstanbul başta olmak üzere bir çok şehirde sahne alan Çağlar Alkaç sahnede de sevdiği şarkılar dışında Ahmet Kaya ‘nın en sevilen şarkılarından oluşan repertuarı ile de beğeni topluyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: çağlar alkaç, dışı kayne west içi ahmet kaya,söyle
Yorumlar
Haber Yazılımı