Haber Detayı
11 Eylül 2017 - Pazartesi 23:05
 
Canlı yayında cinayet itirafı
Yasak aşkın faturasını Şirvan ödemiş!
TV&MEDYA Haberi
Canlı yayında cinayet itirafı

 

 

 

 İnci Ertuğrul’un sunuculuğunu üstlendiği ‘’Kaybolan Çiçekler’’ FOX ekranlarında iki günde cinayeti aydınlatarak bir rekora daha imza attı.

 

13 Ağustos’ta öldürülen 5 yaşındaki minik Şirvan’ın katil zanlıları Kaybolan Çiçekler'de ortaya çıktı.. Şirvan Ezel 13 Ağustos’ta Gaziantep’in Nurdağı ilçesinin Kömürler köyünde 70 ile 100 metre yakınlıkta ateşlenen silahla başından vurularak öldürülmüştü. Dede’nin başvurusuyla cinayeti aydınlatmak için harekete geçen Kaybolan Çiçekler ekibi, cinayet ile ilgili kritik bilgilere ulaştı. Bu bilgilerle canlı yayında Şirvan’ın amcası ve babası itirafa zorlandı; Milyonların izlediği programda amca ve babanın itirafları kan dondurdu. Katillerin ismi ise programa başvuran Şirvan’ın dedesi Halil Toga’dan geldi.

 

 

DEDE İTİRAF ETTİ!

 

Kaybolan Çiçekler programına canlı telefon bağlantısıyla katılan Dede Halil Toga, 5 yaşındaki öksüz torunu Şirvan’ın katil zanlılarının isimlerini canlı yayında açıkladı. Halil Toga, Şirvan’ın oğlu Yusuf’un 37 gün önce kaçırdığı Şahizer’in akrabaları tarafından öldürüldüğünü söyledi.

 

 

ŞİRVAN YASAK AŞK KURBANI!

 

Baba Yusuf Bağlamacı 37 gün önce Şahizer’i kaçırdı ve birlikte yaşamaya başladı. Şahizer Hanım, eski kocasının vefatının ardından, kayınbiraderinin tacizine uğradı ve onu öldürdü. Cinayet ve hırsızlıktan sabıkası olan Şahizer O. açık ceza evinden firar ettikten sonra Yusuf Bey ile birlikte yaşamaya başladı. Şahizer O’nun akrabaları da bu kaçırılma olayının ardından Yusuf Bağlamacı’dan intikam almak istediler. Şahizer Hanım’ın akrabaları Şirvan ve Yusuf’un yaşadığı çadırın bulunduğu yere giderek pusu kurdu.

 

 

PARDON! YANLIŞ KİŞİYİ ÖLDÜRMÜŞÜZ

 

Yusuf veya Şahizer’i hedef alan katiller, ateş etti. Ancak o kurşun, hiçbir şeyden habersiz masum Şirvan’ı hedef aldı. Şirvan’ı öldüren katilin babası Hala Kiraz’ı arayarak özür diledi. Katillerin babası hedefin Şirvan olmadığını asıl hedefin Yusuf veya kardeşi olduğunu söyledi. Bu itirafın ardından baba Yusuf stüdyoda fenalık geçirerek bayıldı.

 

POLİS STÜDYOYA GELDİ

 

Yayını takip eden İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı itirafları ihbar kabul etti. Şirvan’ın amcası, babası ve yengesini ifadelerini almak üzere emniyet güçlerini Kaybolan Çiçekler stüdyosuna gönderdi. Aynı zamanda Gaziantep Jandarma Komutanlığı canlı yayında isimleri açıklanan zanlıların bulunması için soruşturma başlattı.

 

BABA VE AMCA SAKLADI!

 

 

Baba Yusuf Bağlamacı ve abisi Tekin Bağlamacı, cinayeti kimin işlediğini bilmesine rağmen jandarmaya bu bilgiyi vermedi. İki kardeş Kaybolan Çiçekler programında da bugüne kadar bu bilgiyi saklamıştı. Kaybolan Çiçekler ekibinin araştırmasıyla ortaya çıkan bu gerçeğin ardından stüdyoda büyük şok yaşandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: fox tv, kaybolan çiçekler, inci ertuğrul,cinayet
Yorumlar
Haber Yazılımı