301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Temmuz 2017 - Pazartesi 16:31
 
Çocuklar Duymasın yapımcısı Birol Güven özür diledi!
Çocuklar Duymasın dizisinde yaşanan Fetö skandalı sonrası yapımcı Birol Güven bir açıklama yaptı.
TV&MEDYA Haberi
Çocuklar Duymasın yapımcısı Birol Güven özür diledi!

Dizinin Pazar akşamı ikinci bölümüydü. Dizinin 14.52'inci dakikasında, Haluk ve Meltemin yatak odası sahnesi görüntüye geliyor. Çift TEOG'u konuşurken, arkalarındaki kütüphanede ise FETÖ'nün okullarının övüldüğü "Barış Köprüleri" adlı kitap göze çarpar... Bu görüntü ve konuşmalar üzerine sosyal medyada büyük bir eleştiri yağmuruna tutuldu.

Dizinin yapımcısı Birol Güven bu konuyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.

İşte o açıklama...

Kamuoyuna duyuru ; Özür dileriz30 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinde rafta duran bir kitap kamuoyumuzun dikkatini ve tepkisini çekmiştir. 

Sözkonusu kitap ile ilgili olarak, dekor ve aksesuarlardan sorumlu sanat yönetmenimizin savunması alınmıştır.

Sanat yönetmenimiz savunmasında “Kitabı okumadığını, içeriğini bilmediğini, konusu hakkında hiç bir fikri olmadığını, tamamen aksesuar amaçlı kullandığını ve kendisinin herhangi bir kötü niyetinin olmadığını” belirtmiştir. Kitabın içeriğine haberler çıktıktan sonra vakıf olduğunu ve büyük üzüntü duyduğunu belirtmiştir.

Aynı üzüntüyü yapımcı olarak ben ve tüm Çocuklar Duymasın ekibinin yaşadığını özellikle belirtmek isterim ve hepimizin dikkatinden kaçan bu talihsizlikten ötürü tüm ekibimiz adına, başta şehit aileleri olmak üzere herkesten özür dilerim.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çocuklar, Duymasın, yapımcısı, Birol, Güven, özür, diledi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı