301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Ağustos 2017 - Salı 21:57
 
Çok Özel Düğün Davetiyeleri
Davetiyeler, düğünlerin olmazsa olmazıdır. Manevi açıdan büyük bir öneme sahip davetiyeler, düğün hazırlığının en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Düğün davetiyeleri ile ilgili modeller son derece mühim bir konu olmaktadır.
CEMİYET Haberi
Çok Özel Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiye modelleri, sürekli olarak kendini yenilemektedir. Birbirinden güzel, eşsiz tasarımlara sahip davetiye modelleri mevcuttur. Düğün davetiyelerinde, modellerin yanı sıra fiyatlar da önemli olmaktadır. Düğün davetiye fiyatları ile ilgili bilgi almak için davetiye firması iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Düğün Davetiyeleri

Davetiyeler, düğün ve kına gibi önemli ve özel günlerde kullanılmaktadır. Ancak özellikle de düğünlerde kullanımı son derece yaygındır. Günümüzde, davetiyeler düğünler için fazlaca önemli olmaktadır.

Düğün öncesi davetiye seçimi yapılır ve firma, istenilen modelde istenilen sayıda davetiye basımını gerçekleştirir. Hazırlanan bu davetiyeler, düğüne teşrif etmesi istenen aile yakınlarına, akrabalara ve dostlara gönderilir. Bu nedenle de manevi önemi fazladır.

Davetiye Modelleri

Davetiyelerde, kâğıt, metal, ahşap ve kumaş gibi çeşitli materyaller kullanılabilmektedir. Farklı ebatlarda, farklı ayrıntılara yer verilen yüzlerce farklı davetiye modeli bulunmaktadır. Davetiye modelleri hakkında  www.kayradavetiye.com internet adresinden faydalanabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çok, Özel, Düğün, Davetiyeleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı