301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Eylül 2018 - Salı 23:19
 
Dünya Bilardo Gençler Şampiyonası Göz Doldurdu!
Dünya Bilardo Federasyon’un ve Türkiye Bilardo Federasyon’un , faaliyet programında yer alan 21 , 23 tarihleri arasında Gençler 3 Bant Bilardo Şampiyonası İzmir Atatürk Bilardo Salonunda yapıldı.Dünya Gençler Bilardo Şampiyonası için UMB Başkanı Farouk El Barki, Türkiye Bilardo Federasyon Başkanı Ersan Ercan, UMB Hakemi Willem Hoffman, The Dutch Deleges To Watcah The Organizatör Paul Brekelmans ve Hans De Bruin ve 16 Ülkenin genç Bilardocuları salonda maç için hazır bulundular.
YAŞAM Haberi
Dünya Bilardo Gençler Şampiyonası Göz Doldurdu!

Geleceğin en başarılı genç sporcuları durmadan , büyük özveri ile hedeflediği başarıyı yakalamak hayallerini gerçekleştirmek için antrenmanlarını disiplinli şekilde çalışarak hazırlandılar.Ülkemizi temsil eden Avrupa Şampiyonu Arda Güngör ve Avrupa Şampiyonu Alperen Emin Cebeoğlu , bir yıl boyunca sıkı çalışma ve ardından kamp yaptılar.

Dünya Bilardo Şampiyonasında gençler oyunlarıyla göz doldurdular kıran kırana bir oyun sergiledi tüm sporcular.Bilardo severler şampiyona dolaysıyla çok heyecanlı dakikalar geçirdiler bilardoya doydular.Gençlerin maçları izlemeye değerdi , gelecek vaat eden sporcularımızı izlemek ayrı keyifti. Farklı kültürlerden gelen genç sporcular ülkelerini temsil etmek başarılarına başarı katmak ve hayallerini gerçekleştirmek için masada oyunları ile ter döktüler. Şampiyonaya katılan başarılı sporcularımız Arda Güngör ve Alperen Emin Cebeoğlu bizlere büyük heyecan yaşattılar. 

Dünya Şampiyona sonucunda genç bilardo sporcuların göstermiş olduğu başarıdan dolayı madalyalarının sahibi oldular. Madalyaları Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı , UMB Başkanı Farouk El Barki, UMB Hakemi Williem Hoffman , İzmir Gençlik İl Spor Müdürü Mehmet Uslu tarafından sunulmuştur. Gençlerde Yine destan yazan Kore’li CHO M.W Dünya birincisi oldu, İkinciliği Kore’li JANG D.H, üçüncülükleri İtalyan ALESSİO DAGATA ve İspanyol CARLOS ANGUITA almıştır.


Haber: Ferah Uslu Özer

Kaynak: Editör: Nihal Yeşiltaç Oran
Etiketler: Dünya, Bilardo, Gençler, Şampiyonası, Göz, Doldurdu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı