Haber Detayı
20 Kasım 2017 - Pazartesi 19:54
 
Efsane dizi Vikings 29 Kasım'da başlıyor
Avrupa efsaneleri ve figürlerini içinde barındıran Vikings dizisinin 5. sezonunun başlamasına sayılı günler kaldı.
TV&MEDYA Haberi
Efsane dizi Vikings 29 Kasım'da başlıyor

Hayranlarının merakla beklediği TV dizisi Vikings 5. sezonuna günler kala heyecan artıyor.

İLK BÖLÜM 29 KASIM'DA

Tarihi bir drama olarak nitelendirilebilecek dizi 29 Kasım'da 5. sezonunun ilk bölümü ile ekrana gelecek..Vikings'in 4. sezonunda ölen ana karakter Ragnar Lothbrok'un ardından çocuklarının intikamı üzerine kurulu olacak 5. sezon oldukça heyecanlı sahnelere gebe.

Kattegat Kraliçesi ilan edilen Lagertha’nın, Aslaug’a yaptığını affedemeyen oğulları ile Lagertha’nın yanında olanlar ikiye ayrılıyor. Dizide bu sezon sert bir iç savaş ve bol bol kan, gözyaşı, çarpışma izleyeceğiz. Lagertha’nın söylediği gibi dünyalarının sonunu getirecek kadar büyük kavgalar ve savaşlar yeni sezona damgasını vuracak.

Dengelerin tamamen değişeceği bir sezon ile bizleri karşılayacak olan dizi, Viking Krallığı'nın bir araya geliş sürecinde büyük ses getirecek olayları barındırıyor. Ayrıca yeni sezonda, Ivar the Boneless'in Lagertha'ya açmış olduğu intikam savaşında bolca kanlı sahnelerinde bizleri beklediğini görmekteyiz.

Dizide Lagertha karakterini canlandıran  Katheryn Winnick'i de heyecan sarmış olamlı ki sosyal medya hesabında dizi için gün sayımına başladı bile.

Kaynak: Editör:
Etiketler: vikings, vikings 5.sezon, 29 kasım, Katheryn Winnick
Yorumlar
Haber Yazılımı