301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Mayıs 2017 - Cuma 09:33
 
Emrah Karaduman Aleyna Tilki 10 ay sonra aynı sahnede!
Ünlü aranjör ve DJ Emrah Karaduman, 10 ay sonra Aleyna Tilkiʹnin yasaklarının kalkarak beraber sahne alacaklarını açıkladı.
MAGAZİN Haberi
 Emrah Karaduman Aleyna Tilki 10 ay sonra aynı sahnede!

Bıçaklı saldırı sonrasından kendini toparlayan Karaduman tekrar ameliyat olacağını açıkladı.Bodrumʹun en ünlü mekanlarından biri olan Moss kulüpte sahne alan Emrah Karaduman çaldığı parçalarla yerli ve yabancı turistleri bir an olsun yerinde durdurmadı. Yaklaşık 2 bin kişinin izlemeye geldiği Karaduman birçok sanatçının hit parçalarını çalarak eğlenmeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Karaduman yaz boyunca Moss kulüpte olacaklarını söyleyerek "Yeni bir sıngle hazırlanıyoruz Aleyna Tilki ile birlikte, bu yaz sezonunda çıkartmayı düşünüyoruz.

Gazetecilerin Aleyna Tilki ile sevgiliminsiniz sorusuna Karaduman "Aleyna ile arkadaşız ve iş arkadaşlarımızda çok fazla sık sık görüşüyoruz. Şu anda Aleynaʹya bir single hazırlıyoruz. Kendi projesin ona odaklandık. Fikir alışverişlerimizde oluyor sürekli. Çok sık göreceksiniz zaten bizi" şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz ay Eskişehirʹde bir eğlence merkezindeki programı için giden DJ Emrah Karaduman arkadaşı kaldıkları otel önünde bıçaklı saldırıya uğramıştı. Aleyna Tilkiʹnin hayranı olduğunu söyleyen şahıs Karadumanʹı karnından ve sırtından bıçaklamıştı. Küçük bir operasyon geçiren Karaduman yeniden sahnelere göndü. Bıçaklı saldırı sonrasından iyileştiğini söyleyen Karaduman "şu anda sağlık durumun çok iyi. Doktorlarda hızla iyileştiğimi söylüyor. Bu ayın sonunda minik bir operasyonumuz daha olacak ondan sonra tamamen iyileşeceğim.

Yaşının küçük olduğu için birçok kez tartışma konusu olan Aleyna Tilkiʹnin 9 ay sonra sahne yasağının kalktığını söyleyen Karaduman "Aleyna Tilki yaş sorunu 9 veya 10 ay sonra bitiyor ardından beraber sahnelere çıkmaya başlayacağız. 18 yaşına girdikten sonra yasaklar kalkıyor ve rahat rahat sahnede performans sergileyeceğiz beraber" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: aleyna tilki, emrah karaduman
Yorumlar
Haber Yazılımı