301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 20:47
 
Esra Erol o ihanete ateş püskürdü
Esra Erol canlı yayında o ihaneti açıkladı ve ateş püskürdü...
MAGAZİN Haberi
Esra Erol o ihanete ateş püskürdü

Atv'de yayınlanan Esra Erol’da programının orkestra şefi görevini yürüten E .A ile programının stüdyo şefi ve aynı zamanda  ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök'ün evliliği ihanet sebebiyle bitti.

Bugünkü programda 10 senedir Esra Erol’da programının orkestra şefi görevini yürüten E. A ın programın eski solistlerinden ve yakın arkadaşları olan B.S.Ü ile bir süredir ilişkisi olduğu yolunda bir açıklama yapıldı... Gözyaşları içinde yayına çıkan Esra Erol, E. A ın bu  ihanetine “Bunun bizim ailemizde yaşanıyor olması, hepimiz için şok etkisi oluşturdu. Sana ne diyebilirim ki E  yazıklar olsun” diyerek sitem etti.

Olayın patlak vermesinden sonra  E. A ile evli olan programının stüdyo şefi ve aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök, 7 yıllık evliliğini tek celsede bitti. 7 yıl önce Esra Erol’un programında tanışan Eda Gök ve E. A ’ın bir kız çocukları da var.

Eda Gök, evli ve iki çocuk sahibi olan B.S.Ü  için "Aynı masada yemek yedik, evime girip çıkan, iş arkadaşımız ve güvendiğim biriydi" diyerek zina davası açtığını ve tek celsede boşandığını söyledi.

 

(Hürriyet)

Kaynak: Editör:
Etiketler: esra erol, eda gök, seda sayan, ihanet
Yorumlar
Haber Yazılımı