301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 18:13
 
Fenerbahçe İçin Yarışa Girdiler!
Fenerbahçeli sanatçılar sosyal medyadan birbirlerine meydan okuyarak #sendeal kampanyası başlattı.
MAGAZİN Haberi
Fenerbahçe İçin Yarışa Girdiler!

Medyaextra.com

Fenerbahçe’de Ali Koç’un başkanlık yarışını kazanmasından sonra taraftara yaptığı konuşmada her Fenerbahçelinin elini taşın altına koyarak kulübe katkı sağlamasını istemişti.

O çağrıya  sanat dünyasının Fenerbahçeli ünlü isimleri kayıtsız kalmadı. Sosyal medya hesaplarından çağrı yapan ünlü isimler Fenerbahçe formalarını satın alarak konserlerinden dağıtacaklarını ardını ardına açıklamaya başladı.

İlk çağrı Ece Seçkin’den geldi.Seçkin “Sevgili Fenerbahçeli arkadaşlarım ben 22 Haziran günü Kırklareli Çilek Festivali konserimde forma dağıtmaya başlayacağım Tüm Fenerbahçeli sanatçı arkadaşlarımın da kampanyaya destek vereceğine inanıyorum , sizi seviyorum” derken hemen onun ardından Derya Uluğ “Gördüm arttırıyorum.Ece seçkin kaç forma dağıttıysa 5 fazlasını dağıtıyorum 29 haziran Antalya Finike Festivalinde”diyerek kampanyaya katılım gösterdi. İki ünlü ismi fanatik Fenerbahçeli olan Merve Özbey’de “Siz yaparsınız da ben yapmaz mıyım peki? Göğüsledim topu 15 haziran Avsa konserimde bende FENERBAHÇE’m için forma dağıtıyorum!! “ diyerek takip etti.  

 Ayça Tekindor'da "Ben de naçizane, cennet köyümüzün çocuklarına forma alacağım, talepler yoğun "diyerek çorbada benimde tuzum olsun dedi...

Kaynak: Editör:
Etiketler: merve özbey, ece seçkin, derya uluğ, fenerbahçe, ayça tekindor
Yorumlar
Haber Yazılımı