301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Nisan 2018 - Perşembe 12:22
 
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Dağıtıldı
P&G’nin lider erkek bakım markası Gillette ve Milliyet işbirliğiyle gerçekleştirilen dünya tarihinin en uzun soluklu spor ödülü Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri, bu yıl Volkswagen Arena’da gerçekleşen törenle 64. kez sahiplerini buldu. Spor, sanat ve iş dünyasını bir araya getiren törene Tülin Şahin, Demet Şener, Burcu Güneş, Tümer Metin, Oktay Kaynarca, Tuvana Türkay, Aslıhan Güner ve Buray gibi ünlü isimler katıldı.
ETKİNLİK Haberi
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Dağıtıldı

 64. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde sonuçlar, 4 Nisan 2018 Çarşamba akşamı Volkswagen Arena’da düzenlenen ödül töreninde açıklandı. Büyük gecede “Yılın Sporcusu” ödülünü Ramil Guliyev alırken, Aziz Yıldırım “ Yılın Spor Adamı” seçildi. Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı ise “Yılın Takımı” ödülüne layık görüldü.

Tülin Şahin, Demet Şener, Burcu Güneş, Tümer Metin, Oktay Kaynarca, Tuvana Türkay, Aslıhan Güner ve Buray gibi sanat, spor ve iş dünyasından ünlü isimlerin katıldığı törenin sunuculuğunu Jess Molho ve Saadet Özsırkıntı üstlendi. O Ses Türkiye Şampiyonu Lütfiye Özipek de performansıyla renk kattığı ödül tören TV8’den canlı olarak yayınlandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri , ödül töreni
Yorumlar
Haber Yazılımı