301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Haziran 2018 - Cuma 22:11
 
Google Haritalar’da yarı çıplak videosunu paylaştı!
Tayvan’da bir kadın dünya üzerindeki 3 milyar insanın erişim sağlayabileceği Google Haritalar’a göğsünü açarak kaydettiği videosunu yükleyince akına uğradı...
DÜNYA Haberi
Google Haritalar’da yarı çıplak videosunu paylaştı!

Paylaşılan videodan alınan görseller kısa sürede viral olurken, kadının işaretlediği bölge en çok aranan yerler arasına girdi.. 

Webtekno’da yer alan habere göre Google sosyal medyada büyük eğlence haline dönüşen olayla ilgili ciddiyetini koruyor. Herhangi bir çıplaklık veya pornografik görüntünün eklenmesine izin vermiyor. Hatta yetkililerin dava açmak için kadını aradıkları da şu an konuşulanlar arasında.. .

Kadının paylaştığı bölgeyle ilgili yorum yapanlardan biri şunları söyledi: “Daha önce burayı görmeyi hiç düşünmemiştim ama şimdi istiyorum. Oldukça yaşanılabilir bir yere benziyor!”. Tayvan’da yukarıda işaretlenmiş bölgede yaşanan hadise ile ilgili konuşan Google Tayvan yetkilisi oldukça politik bir açıklama yaptı: “Kullanıcılar uygulamada herhangi bir hata, yanlış yer veya herhangi farklı bir durum gördüklerinde bizlere bunu bildirebilirler.”

Aman dikkat! Bir anda erotik film kahramanı olabilirsiniz!

Kaynak: Editör:
Etiketler: Google Haritalar , yarı çıplak
Yorumlar
Haber Yazılımı