Haber Detayı
25 Aralık 2017 - Pazartesi 10:53
 
Gülben Ergen izdiham yarattı
Gülben Ergen listelerde ilk sırada yer alan söz ve müziği Sezen Aksu imzalı “Yansın Bakalım” isimli yeni şarkısıyla uzun bir aradan sonra sevenleriyle biraraya geldi. Gülben Ergen’in yeni projesi için gerçekleştirdiği ve adeta izdiham yaşanan ilk imza gününde ünlü sanatçıya yoğun ilgi vardı.
ETKİNLİK Haberi
Gülben Ergen izdiham yarattı

 

 

2017 yılı bitmeden güçlü bir şarkıyla sevenlerini mutlu eden Gülben Ergen’in Yansın Bakalım şarkısı hem dinlenme hem de klibiyle izlenme rekorları kırıyor. Dijital platformlarda en çok dinlenen şarkı olan Yansın Bakalım müzik marketlerde de en çok satan single albüm listelerinde 1 numaraya yerleşti.

 

Sezen Aksu’nun ustalığını konuşturduğu yeni single albümü “Yansın Bakalım”ın ilk hayran buluşmasında izdiham yaşayan Gülben Ergen ‘in mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

 

Kırmızı Biber Simge oldu..

Hayranları Gülben Ergen’e Yansın Bakalım şarkısının sözlerinde geçen “acı biber” ile de sürpriz yaptı. İmza gününe kırmızı biber ile gelen hayranları eğlenceli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

 

Fotoğraftaki Kazak...

Gülben Ergen imza gününe yeni şarkısının tanıtımı için Nihat Odabaşı’na çektirdiği fotoğraflarda giydiği ve basında çok yer alan kazağıyla geldi. Hayranlarının aldığı kazağın kendisine uğur getirdiğini söyleyen Gülben Ergen, 4 saatten fazla imza gününde kaldı.

Kendisini yalnız bırakmayan 7 ‘den 77 ‘ye tüm hayranlarıyla fotoğraf çektiren Gülben Ergen, kimi zaman fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının telefonlarını alarak kendisi selfie çekti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: gülben ergen, yansın bakalım, acı biber, imza günü
Yorumlar
Haber Yazılımı