Haber Detayı
29 Ağustos 2017 - Salı 12:12
 
Güneş tutulması sanat dünyasını etkiliyor
Dr. Astrolog Şenay Devi Yangel yazmıştı ”Tutulmanın sanat dünyasına yansımaları...”
ASTROLOJİ Haberi
Güneş tutulması sanat dünyasını etkiliyor

 

 

Kova ve Aslan burçlarında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmaları ile fazlası ile güçlü etkili enerjileri barındıran bir AĞUSTOS bizleri karşıladı.  Astroloji de Ay ve Güneş tutulmaları asırlardır önemle izlenmiş ve kayıt altına alınmıştır. Bu tutulmaların birey ve toplumsal olarak bize en önemli mesajı daha iyi bir insan olmak için kendimize öz eleştiride bulunmalı alışkanlıklarımız bağımlılıklarımız ve benimsediğimiz çocuk çağlarımızdan gelen çaresizlik düşüncelerimizden öz güvensizliklerimizden uzaklaşmamız gereken enerjiler ile karşı karşıyayız.

 

Hint astroloji ne göre, genellikle 9 aya kadar etkisi hissedilir tutulmaların. Son iki yılda ülkemizde ve dünyada ünlü insanların  sanatçıların hayatlarını kaybetmeleri daha önceki tutulmaların yansımalarıydı. Bazı tutulmalar gizli sorunları tetikleyebilir özellikle sanatçılar ünlüler ile ilişkili konuları temsil eden Aslan burcu onlar ile ilgili ani sağlık sorunları gerek özel yaşamları duygusal psikolojileri ile ilgili gündem yaratacak olaylar ı sırların ortaya çıkması gibi zorlukları daha etkin bir hale getirebilir. Özellikle tutulmayı takip eden 21 günlük süreç içinde yeni başlangıçlar sözleşmeler anlaşmalar beklenen sonuçları vermeyebilir verilen emeklerin karşılığını almak mümkün olmayabilir beklenmedik hukuki sorunlar ortay çıkabilir.  Ekstra zaman para ve sabır harcamak gerekebilir. Bu konularda dikkatli olunmalı ve ani kararlar verilerek hareket edilmemeli. Hint astrolojisinde Rahu (Kuzey Düğümü) Ay tutulmalarında etkin rol oynadığından   Endişe Anksiyete, depresyon, gerçekçi olmayan beklentiler ve panikleri tetikleyici olacaktır.  Güneş tutulmasında Ketu (Güney Düğümü) nün yansıması ile  yutma  boğulma gibi olaylarda artışlara neden olabilir. Doğum haritasında yerleşmiş gezegenleri zayıf kişiler için ani ve olumsuz olaylar tetiklenebilir. Özellikle Aslan burcu liderler  Doğum haritalarında Aslan burcunda yerleşime sahip gezegenleri olan SANATÇILAR ve tanınmış kişiler ile ilgili Skandallar özel hayatlarında ihanetler sorunlar  çok ciddi sağlık problemleri ve gizli  sırlar tutulmalar öncesi ve tutulma sonrasında beklenmedik şekilde gün yüzüne çıkabilir ve görkemli hayatlar bir anda parçalanabilir.  Özellikle toplumda bilinen tanınan kişiler için şöhret veya başarı için tetikleyici  olumlu ve olumsuz enerjileri de harekete geçirecek bu tutulmalar.

 

 

Ay tutulmaları tıbbi rahatsızlıklar ruhsal bozukluklar halk arasında intihar veya intihara teşebbüsü tetikleyici kişilerde düzensiz davranışlara neden olabilir. Rahu ve Ketu nun pozisyonunu skandalları ve itibar zedeleyici utanç duyulabilecek enerjileri de etkili kılabilir. Özellikle toplumda bilinen tanınan kişiler için şöhret veya başarı için zorlu ve enteresan tetikleyici enerjileri de harekete geçirecek bu tutulmalar. Doğum haritalarında kötü yerleşime sahip gezegenler ile etkileşimde bulunup bulunmadığına bağlı olarak gerçekleşecektir bu yansımalar.

 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay Devi YANGEL

Kaynak: Editör:
Etiketler: astrolog, astroloji, şenay yangel, güneş tutulması, sanat dünyası
Yorumlar
Haber Yazılımı