Haber Detayı
05 Ekim 2016 - Çarşamba 16:00
 
Güzelleşmenin yeni adresi!
Türkiye’nin en modern ve kaliteli, teknolojik alt yapı olarak kendini geliştirmiş olan çok özel hastaneleri ve alanlarında uzman doktorları ile sağlığınıza doğru emin adımlar atmış olacaksınız. Onayladığınız seyahat programı dâhilinde havalimanından karşılanacak, otelinize yerleştirilecek, isterseniz size özel tercüman hizmeti ve sağlık kuruluşlarında gerekli hizmetleri uzman rehberliğimiz doğrultusunda eksiksiz olarak alacaksınız.
KADIN Haberi
Güzelleşmenin yeni adresi!

 

Genel turizm hizmetleriyle de desteklediğimiz Medikal Turizmi, sizler için en doğru olacak şekilde düzenledik. Ülkemize giriş yaptığınız andan itibaren her türlü hizmetiniz eksiksiz yerine getirilecektir. Ayrıca öncesinde gerekli tüm danışmanlık ve rezervasyon hizmetleri tarafımızca gerçekleştirilecektir.

 

 

 

 

 

Sağlık denilince akla ilk olarak İsveç gelir . Hastaya verilen değer ve hastanın konforu açısından İsveç ilk sıralarda yer alır . Ve şimdi İsveç Kliniği Türkiye de .

 

 

 

İsveç Klinik, havalimanı karşılama ve gerekli ara transfer hizmetlerinize cevap verebilmek adına 2006 yılından itibaren kurumsal olarak çalışmaktadır .

 

Havaalanından konforlu karşılama, otel – hastane transferleri, havalimanı transferleri, özel geziler, kültürel etkinliklerde ulaşım ve konforlu yolculuklar için özel çözümleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor .

 

 

 

 

 

Yurtdışından gelen ve ameliyat planlayan misafirlerimiz için de her şeyi düşündük!

 

İstanbul'da estetik, diş veya saç ekimi operasyonu yaptırmayı tercih eden hastalara, tercih ettikleri doktor ve hastaneye yakın konaklama imkanı ile yurtdışından gelen misafirlerimize konforlu bir ortamda konaklamak için anlaşmalı otellerimizi sunuyor ve tercihinize göre rezervasyonunuzu yapıyoruz.

 

 

 

Böylece tüm yorgunluğunuzu hızlıca atarak İstanbul'un trafik kargaşasından uzak, nerede kalacağım sorusuna da çözüm üreterek sizi konforlu bir estetik değişim planlamasıyla yüzünüzü güldürecek şekilde planlıyoruz. Siz sadece tedavinize ve tatilin keyfini çıkarmaya odaklanın.

 

 

 

Burun Estetiği

tüm dünyada en sık yapılan estetik ameliyatların başında gelmektedir. Burun estetiği hasta için zorluk ve acı taşımayan işlemlerdir. Açık burun ameliyatı ve kapalı burun ameliyatı olarak başlıca iki farklı teknik ile yapılır.

 

Burun Estetiği Nasıl Yapılır ?

 

Burun estetiği yapılırken yüzün şekline göre bir çalışma planı belirlenir. Her burun her yüze gitmez. Bu yüzden yüz şekline uygun olarak doğal bir ameliyat planı yapılır. Ameliyat genelde açık teknik ile gerçekleşir. Bunun nedeni ise, burun içinin net görülmesi ve buna bağlı olarak burun kemik iskeletinden rahat değişiklikler yapılabilmesidir.

 

Genelde burunda çökmeler sık görülür. Bu eksik kısımlar ise doldurulur.Burun içinde bulunan şekli bozuk kıkırdaklar ise yüz şekline göre düzenlenir. Burun ucunda yamukluk varsa, düzenlenir. Erkeklerde yapılmasa da, kadınlarda hafif bir burun ucunun kalkması estetik açıdan fena olmaz.

Burun estetiği ameliyatı genel anestezi altında yapılır. Ameliyatın tam teşekküllü bir hastanede yapılması gerekir. Ameiyat süresi 1,5 – 3 saat arasında değişir. Ameliyat sonrasında verilen ağrı kesiciler ile ameliyat sonrası konforu sağlanır. Burun estetiği sonrasında 7-10 gün içerisinde mutlaka kontrol olunmalıdır.

 

 

 

 

 

Yüz Bölgesi Estetiği

Burun estetiği, yüz germe, alın germe, kepçe kulak estetiği, göz kapağı estetiği, çene estetiği, ben aldırma, yüz ve dudak dolgusu, ışık dolgusu ve botoks operasyonlarını yaptırabilirsiniz.

 

Günümüzde estetik amacı ile birçok ameliyatsız işlem yapılmaktadır. Bunların en başında ise botoks ve dolgu geliyor. Dolgu, çökmeleri elmacık kemiği, dudak ve çene gibi yüzde çukur veya kırışıklık olan bölgeleri pürüzsüz bir hale getirmek için kullanılmaktadır .

 

 

Yüz Estetiği

 

İnsan yüzü birçok nedenden dolayı sarkar veya eski diriliğini kaybeder. Örneğin;yaşlılık,stres,sigara kullanımı vb. Yüzde sarkma ve asık bir ifade çoğu kadının istemediği bir durumdur. Bu yüzden kombine yüz germe ameliyatları yapılmaktadır.

 

 

Yüzü Gençleştirmek İçin Neler Yapılabilir?

 

Yüz estetiğinde öncelikli yapılan işlemler ameliyatla göz altı torbalarını almak ve çukurluk gidermek için dolgu yapmaktır. Dolgu için ışık dolgusu yerinde bir tercih olacaktır. Ayrıca alın ve kaş kaldırma işlemleri de gerekiyorsa kombine olarak yapılabilir.

 

Yüz germenin endoskopik olarak yapılmasında fayda vardır. Klasik yöntem kanamalı ve iyileşme süreci uzun bir yöntemdir. Kulak arkalarından 90 derecelik bir açı ile uzun bir kesi atılır. Bu kesinden deri geriye alınarak yüz derisi gerginleştirilir. Böylece yüz daha dinamik bir görünüme sahip olur.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güzelleşmenin, yeni, adresi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı