301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Ağustos 2018 - Salı 16:25
 
Hayko Cepkin Bir İlk Yaşayacak!
Müzisyen Hayko Cepkin, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve projelendirdiği ʹfestivale paraşütle inmeʹ hayalini bu yıl gerçekleştirecek.
MAGAZİN Haberi
Hayko Cepkin Bir İlk Yaşayacak!

Edremitʹte 29 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Zeytinli Rock Festivaliʹnde konser verecek sanatçı, sahne alacağı 2 Eylül Pazar günü bin metre yükseklikten uçaktan atlayıp paraşütü ile festival alanına inerek dünyada bir ilki gerçekleştirecek. 

Kendisini gerçekçi bir hayalpereste benzettiğini ifade eden Hayko Cepkin, ˮyaşamımı hep hedeflediğim doğrultuda planlı, programlı ve disiplinli bir çizgide yürüttüm. Başarıda şans faktörüne inanmadığım için hep daha iyisi için çalıştım. Bu sayede senelerdir sevenlerime ve kendime karşı verdiğim sözleri tutabildim. Şimdi bu sözlerden birini daha gerçekleştirme vakitı. Sevenlerimin heyecandan çarpan kalbi ve duaları beni bu performansta da dimdik ayakta tutacaktır, buna eminim. Bu proje Türk Hava Kurumuʹnun uçağı, pilotları ve teknik yer ekibi, yani kısacası bir eylem desteği ve sponsorluğu ile gerçekleşecektirˮ dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hayko, Cepkin, Bir, İlk, Yaşayacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı