Haber Detayı
07 Ağustos 2018 - Salı 12:51
 
İntizar Eleştirilere Sahneden Yanıt Verdi
Sanatçı  Uşak'ın Sivaslı ilçesinde Sivaslı Belediyesi'nce bu yıl 2'ncisi düzenlenen 'Gurbetçi Festivali'nde sahneye çıktı ve hakkında yapılan yorumlara cevabını sahnede verdi.
MAGAZİN Haberi
İntizar Eleştirilere Sahneden Yanıt Verdi

İntizar  yaşadığı olay yüzünden bir süredir sessizliğini sürdürüyordu.Sivaslı Belediyesi'nce bu yıl 2'ncisi düzenlenen 'Gurbetçi Festivali'nde sahne alan sanatçı hakkında yapılan olumsuz eleştirilerin cevabını sahnede verdi...

Sahneye çıkan İntizar, coşkulu kalabalık önünde "Yağmur, çamur derken otelde sıkıldım. Yağmur yağsa da sahneye çıkacağım, dedim. Şarkılar susarsa dünya biter, insanlık biter. Aşkla sevgiyle büyük bir edeple saygıyla hepinizi kucaklıyorum. Hayatım boyunca bir edepsizliğim kendimce olmadı, bilmiyorum. Başka şansımız yok, sevmekten başka. En büyük sır; sevmek, koşulsuz sevmek. Öyle ya da böyle sevmek, sevmek ve sevilmek. Ne kötüler sarmış dört bir yanımızı.''Ne ara bu kadar kötü ve çirkin olduk? Eyvahlar olsun. Hakim, savcı, yargıç oldunuz. Cennet, cehennem oldunuz. Dut oldunuz, put oldunuz. İnsan olamadınız. Bir damlacık canımla benden çok korktunuz.'' diyen İntizar, ''Oysaki yılana bile zararım dokunmaz benim, kendi kalbim şahittir. Bu filmin sonunu çok merak ediyorum." şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İntizar, Eleştirilere, Sahneden, Yanıt, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı