Haber Detayı
09 Eylül 2017 - Cumartesi 21:12
 
İsimsizler 11 Eylül Pazartesi günü Kanal D’de!
İsimsizler dizisinin yeni sezonunun ilk fragmanı yayınlandı.
TV&MEDYA Haberi
İsimsizler 11 Eylül Pazartesi günü Kanal D’de!

Başrollerinden Uğur Güneş (Fatih), Hande Soral (Handan), Kürşat Alnıaçık (Kudret), Bülent Alkış (Dayı), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Osman Wöber (Kurmay), Mert Öcal (Tufan), Berkan Şal (Hatem), Kayra Şenocak (Yadigar), Mine Teber (Mehveş), Destina Başer (Damla), Yiğit Pakmen (Korkut) ve  Atsız Karaduman (Kor Yakup) gibi isimler yeraldığı isimsizler  dizisinin 2.sezonu 11 Eylül'de Kanal D ekranında başlıyor.

İsimsizler dizisinin yeni sezonunun ilk fragmanına göre Dayı ve arkadaşı kendisini hiç beklemedikleri bir durumun içerisinde bulacak. Onları korumakla görevli olduğunu söyleyen Handan 2. sezonda adından söz ettirecek isimler arasında yer alacak. Peki, Dayıʹyı korumak istediğini söyleyen kişiler kimler olacak ve Dayı içinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulacak?

14. BÖLÜM ÖZETİ

Gelecek sezon ile ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklama ise şöyle; Sezon finalinde cevapsız kalan soruları ile izleyicilerini merakta bırakan dizi, yüksek temposuyla yine gündemden düşmeyecek. Kadrosuna eklenen yeni oyuncular ile nefes kesecek maceraları bu sezon da ilgiyle izlenecek. Yayınlanan fragmanları ile izleyicilerini heyecanlandıran dizi, pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de !

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İsimsizler, isimsizler dizisi, yen, sezon, Kanal D
Yorumlar
Haber Yazılımı