301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Mayıs 2019 - Perşembe 12:18
 
İstanbul Kiralık Vinç
- Haberi
İstanbul Kiralık Vinç

 

1988 yılında kurulan ve kendi sektöründe öncü olma yolunda basamakları hızlı bir şekilde çıkan Sepetli Vinç Kiralama, çok önemli işler başarıyor. En iyi olmayı hedefleyen firma tüm işlerinin büyük titizlik ile yapıyor.

Genelde kiralık vinç hizmeti verdiklerinden dolayı bu konuda müşterilerinden olumlu dönüş alıyorlar. Araç parkurlarındaki makinelerin neredeyse tamamı en yeni model vinç çeşitlerinden oluşuyor. Öncellikle müşteri taleplerine önem verdiklerinden müşteri esaslı çalışmayı hedef biliyorlar.

Sepetli Vinç Kiralama Hizmet Ağı

Sepetli vinç kiralama olarak Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veriyorlar. Adana, Çatalca, Çekmeköy, Ataşehir, Avcılar, Karaköy, Zincirlikuyu, Kumkapı, Bebek, Silahtar, Sanayi Mahallesi, Karayolları, Halkalı, Nispetiye, Atatürk Oto Sanayi, Mahmut Bey, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Kuştepe, Çeliktepe, Ulus, Fikirtepe, Çağlayan, Nişantaşı, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Arnavutköy, Büyükçekmece, Beşiktaş, Beyazıt, Kabataş, Güneşli, Maslak, Ortaköy, Sancaktepe gibi mevkilerde hizmetleri vardır.

Sepetli Vinç Kiralama Makine Parkı

Firma makine parkında bulunan makinelerin periyodik olarak bakımlarını atlamadan yaptırıyor. Parkta bulunan tüm makineler en son teknolojik özelliklere sahip olması da Sepetli Vinç Kiralamayı bir adım öne atıyor. Makine parkında birbirinden farklı kullanım alanlarına sahip makineler var.

Sepetli vinç, sepetli platform, Jumbo sepetli vinç, hiyap vinç, mobil vinç ve makaslı platform makine parkurlarında bulunan makinelerdir.

Sepetli Vinç Nerede Kullanılır?

Son zamanlarda kullanımı oldukça yaygınlaşan sepetli vinç yüksek seviyelere eşya taşınması için kullanılır. Genellikle nakliye ve inşaat işlerinde kullanılan bu vinçler kolaylık sağlar. Vinçlerin sepetli olmasının sebebi ise iş sağlığı ve güvenliğidir. İşinize göre en uygun vinci bu firmadan sağlayabilirsiniz.

Vinçler genel olarak üç kısımdan oluşur. Bunlarda ilki gövdedir. Gövde kısmı oldukça büyük ve ağırdır. İkinci parça gövdeye paralel olan kol ve üçüncü parça ise kol ve gövde üzerinde olan çelik halattır. Vinçler kullanım şekline göre hareketli ve sabit olabilirler. Ağır yük taşınacak vinçler yere sabitlenir. Vinçler; gemi vinçleri, tersane vinçleri, otomasyon vinçleri, enerji santrali vinçleri, sepetli vinçler, konteynır vinçleri ve standart vinçlerdir. Sepetli Vinç Kiralama şirketinde özel kullanım alanlarına uygun vinçlerde bulunuyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: kiralık vinç - vinç kiralama - vinç
Yorumlar
Haber Yazılımı