301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 19:07
 
İstanbulboks ile Çocukların Yüzü Gülüyor
İSTANBULBOKS un ŞİDDETE HAYIR sosyal sorumluluk projesinin yeni durağı Kars Çakmak köy ilköğretim okulu oldu.
YAŞAM Haberi
İstanbulboks ile Çocukların Yüzü Gülüyor

 

115 çocuk için gerçekleşen etkinlikte İstanbul Boks ailesi, Milli sporcular Gülsüm Tatar, Serkan Tatar ,İş İnsanı İsmail Ertaş ve Dr.Astrolog Şenay DEVİ Onlarca çocuğun yüzünü güldürmeye dünyayı iyiliğin daha güzel hale getireceğine inanarak devam ettireceklerini ifade etti.

Kendisi de Karslı olan Türkiye'nin tek profesyonel kadın boksörü Gülsüm Tatar çocuklar ile tek tek ilgilenerek çocukların mutluluğuna ortak olmaktan duyduğu sevinci dile getirdi. "Biz İstanbul Boks ailesi olarak, ruhun meditasyonu sevgi, bedenin meditasyonu spor ilkesiyle bu sosyal sorumluluk projesi başlattık etkinliklerimiz ve söyleşilerimizle herkesi spor yapmaya kendini sevmeye spor yaparken de ŞİDDETE HAYIR diyerek ihtiyaç sahiplerini mutlu etmeye devam ediyoruz istanbul boks bünyesi kapsamında bizler ile iletişime geçen okullarda ki çocuklarımızın hayır sever dostlarımızın da katkıları ile ihtiyaçlarını karşıladığımız bir sosyal sorumluluk projesini sürdürmeye gayret ediyoruz. Sanat ve spor dünyasından pek çok duyarlı ismin desteği ile projemizi devam ettiriyoruz. Şiddetin her türlüsüne HAYIR diyor herkesi sevgiye herkesi spora davet ediyoruz diye konuşuruz.

Projeye destek veren herkese de teşekkür etmeyi ihmal etmeyen İstanbulboks ailesi üyeleri,Y.Sütçüoğlu ,E.Petekkaya, E.Ersan, G. Albayrak, N.İçkale C.Sönmez, M.Bülent Yazıcı ‘ya ayrıca teşekkürlerini iletmek istediğini de söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: istanbulboks, şiddete hayır, astrolog şenay devi, gülsüm tatar
Yorumlar
Haber Yazılımı