301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Ağustos 2018 - Pazar 01:10
 
'İstanbullu Gelin' İçin Baştan Yarattılar
İstanbullu Gelin dizi kadrosuna dahil olan Meral Çetinkaya adeta baştan yaratıldı.
TV&MEDYA Haberi
'İstanbullu Gelin' İçin Baştan Yarattılar

Star TV ekranlarının  çok sevilen dizilerinden olan İstanbullu Gelin'in 3. Sezonunda kadroya dahil olan  Meral Çetinkaya’nın merakla beklenen yeni imajına ait ilk görüntüler ortaya çıktı.

Başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı reyting rekortmeni dizide Esma’nın yılladır görüşmediği görümcesi Ülfet Kavaklı’yı canlandıracak olan Meral Çetinkaya oldukça  farklı bir imajla karşımızda olacak
 İstanbullu Gelin’in 3. Sezonunda kadroya dahil olan Meral Çetinkaya'nın merakkonusu olan yeni imajına ait ilk kareler paylaşıldı.

 

Bu güne kadar görmeye alışık olduğumuz görüntülerin dışına çıkan Çetinkaya, Esma'nın yılladır görüşmediği görümcesi Ülfet Kavaklı'ya hayat verecek. İstanbul Nişantaşı'nda yaşayan Kavaklı, tasarımları ile modanın önde gelen isimlerinden Pera Mağazalarının hem sahibi bununla beraber yaratıcısı konumunda olacak.

10 KİŞİLİK EKİP İŞ BAŞINDA

İstanbullu Gelin için imaj değiştiren Meral Çetinkaya için 10 kişilik kostüm ve aksesuar ekibi vazife yaptı. Giysilerde özel tasarım ürünleri tercih edilirken aksesuarlarda iddialı seçimler öne çıktı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İstanbullu Gelin - TV dizisi, meral çetinkaya, istanbullu gelin yeni oyuncu,me
Yorumlar
Haber Yazılımı