301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Ocak 2019 - Cumartesi 11:48
 
Kehribar Takılar Moda
- Haberi
Kehribar Takılar Moda

Kehribar Takılar

Diğer organizmalar gibi bitkiler de dış faktörlere karşı tepki verirler. Örneğin bir ağaç, dalı kırıldığında ya da herhangi bir şekilde gövdesine darbe aldığında buna tepki olarak reçine salgılar. Bu reçine darbe aldığı ya da kırılan yeri hızla kapatarak bir çeşit yara sarma metodu uygular. Bundan milyonlarca yıl önce salgılanmış reçine gerekli şartlar altında fosilleşirse bu kehribar olarak adlandırılan değerli maddeye dönüşür.

Kehribar Bebek Takıları

Kehribar; diğer adıyla amber olarak bilinen, içerisinde pek çok canlıyı da saklayabilme özelliği nedeniyle bilim dünyasının da ilgisini çeken, en eski çağlardan beri süs eşyası olarak kullanılmış değerli bir maddedir. Genellikle kırmızıya yakın sarı rengiyle bilinse de doğada çok fazla sayıda rengi bulunmaktadır.

https://www.totsandmore.com.tr/baltik-kehribar-urunleri  adresinde kehribar maddesinden yapılmış bebek ve yetişkin kolyeleri görebilirsiniz. Özellikle şık görünümü ile harika bir aksesuar olmasının yanında bebeklerde diş gelişimi için kullanılabilen ve şifalı olduğuna inanılan bu ürünleri ödeme kolaylığı ve kargo ile temin edebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kehribar, Takılar, Moda,
Yorumlar
Haber Yazılımı