301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Mayıs 2016 - Çarşamba 11:59
 
Kenan Doğulu Giresun'un Dereli İlçesine Hayran Kaldı
Ünlü sanatçı Kenan Doğu, sosyal sorumluluk projesi için gittiği Giresun'un Dereli ilçesinde öğrenciler ile buluştu. Dereli Kaymakamlığının programı çerçevesinde ilçede bulunan Doğulu daha sonra ünlü Kümbet Yaylasına da çıktı. Doğulu manzarasına hayran kaldığı yaylada klip çekmek istediğini söyledi...
MAGAZİN Haberi
Kenan Doğulu Giresun'un Dereli İlçesine Hayran Kaldı

Ünlü sanatçı Kenan Doğulu sosyal sorumluluk projesi kapsamında gittiği Giresun'un Dereli ilçesine hayran kaldı. Önceki gün, Dereli Kaymakamlığı ve Dereli Milli Eğitim müdürlüğü bünyesindeki sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçedeki öğrencilere çeşitli hediyeler götüren Doğulu Giresun'un doğal güzelliklerini de gezme fırsatı buldu.

Kenan Doğulu Kümbet Yaylası'nda bir süre konakladığı Birun Otel'de yetkililerden bilgi aldı.

Çeşitli hediyeler götürdüğü öğrenciler ile keyifli vakitler geçiren ünlü sanatçı daha sonra Dereli Kaymakamı Gökhan Öztürk ile birlikte Türkiye'nin en temiz havasına sahip yerlerinden olan Kümbet Yaylasına çıkarak doğanın keyfini çıkardı. Burada yayla turizminin yükselen markalarından Birun Kümbet Otel'i de ziyaret eden Kenan Doğulu, gördüğü manzaradan çok etkilendiğini belirterek kliplerinden birini burada çekebileceğini söyledi. Ünlü sanatçı Kümbet yaylasına Temmuz ayında tekrar gelerek daha uzun zaman geçireceğini de kaydetti.

Giresun'un Dereli ilçesine 65 kilometre uzaklıkta olan Kümbet Yaylası 1850 metre rakıma sahip.

Yüce Köyü İlkokulu ve Ortaokulunuda ziyaret eden Kenan Doğulu Öğrencilerle Hatıra Fotoğrafı çektirdi.

Türkiye'nin en temiz havasına sahip illerinden Giresun, yayla turizminde de oldukça iddialı bir şehrimiz. Doğu Karadeniz'in en meşhur turizm merkezi olan yayla bahar aylarında rengarenk kır çiçekleri ve dağ çayırları ile kaplanıyor.

Kümbet Yaylası'ndaki dağ evleri doğayla iç içe bir yaşam imkanı sunuyor.

Giresun'un Dereli ilçesinde mola veren ünlü sanatçı Kenan Doğulu ilçe esnafıyla adeta iç içeydi. Kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmayan ve bir çok seveni ile fotoğraf çektiren ünlü sanatçı, Mola bitiminde Turizm Cenneti Kümbet yaylasına doğru yola çıktı.

Ünlü sanatçı Kenan Doğulu Dereli İlçesi Arçelik Bayi Genel Müdürü Mehmet Kahraman ile birlikte

Ünlü sanatçı Kenan Doğulu Dereli İlçesi Arçelik Bayi Genel Müdürü Mehmet Kahraman ile birlikte

Kaynak: Editör: Ali Çetin Akbayrak (GYY)
Etiketler: Kenan, Doğulu, Giresun'un, Dereli, İlçesine, Hayran, Kaldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı