301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Mart 2018 - Salı 08:53
 
Kepeklerden kurtulmanın formülü
Aşırı sıcak suyla yıkanmak, güneşe çok uzun süre maruz kalmak, sık şampuan değiştirmek ya da diğer nedenlerle saç derisi kabuklanarak kepek nedeni olabilir.
SAĞLIK Haberi
Kepeklerden kurtulmanın formülü

 

Aşırı sıcak suyla yıkanmak, güneşe çok uzun süre maruz kalmak, sık şampuan değiştirmek ya da diğer nedenlerle saç derisi kabuklanarak kepek nedeni olabilir. Bu gibi hallerde kepek şampuanı türlerini Reçete dermakozmetik ürün satış sitesinden temin edebilirsiniz. Farklı cilt tiplerine yönelik geliştirilen saç şampuanlarını kendi saçınıza göre seçerek kullanabilirsiniz. Bu kategori dışında da farklı onlarca ürün türünü sitemizde bulmanız mümkündür.  Kategorilerin içerisine girerek ne tür ürünlerin olduğuna bakabilirsiniz. Sitemiz, alışveriş açısından ideal bir zeminde kurulmuştur.

Besleyici Kepek Giderici

Besleyici kepek şampuanı seçenekleri saçlarınızın daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar. Saç yapısına derinlemesine etki ederek, kökten uca yenilenme ve onarım etkisi oluşturur. Kepek giderici ürünler sadece kepek değil saç bakım ve onarımında da etkilidir.

Kepek Şampuanı Kullanımı

Kepek şampuanları çeşitlerinden faydalanmak için doğru kullanıma özen gösteriniz. Şampuanların, ılıktan biraz daha sıcak suda ya da mümkünse ılık soğuğa yakın suda köpürtülerek, masajla yedirilerek kullanımı gerekir. Ayrıca çok sık şampuan kullanmamak da derinin kalkmaması için önemlidir. https://www.recete.com/ satış sitesinden kepek karşıtı ürünleri satın alabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kepeklerden, kurtulmanın, formülü,
Yorumlar
Haber Yazılımı