301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Temmuz 2018 - Çarşamba 17:57
 
Leyla ile Mecnun yeniden mi başlıyor?
TRTʹde yayınlandığı dönemde özellikle sosyal medya üzerinde çok konuşulan ve büyük bir izleyici kitlesi olan fenomen dizi Leyla ile Mecnun tekrar mı başlıyor? soruları sorulmaya başlandı.
TV&MEDYA Haberi
 Leyla ile Mecnun yeniden mi başlıyor?

Yıllardır dönem dönem gündeme gelen bu söylenti, dizinin oyuncularının ve senaristinin twitter üzerinden gerçekleştirdiği konuşma ile tekrar gün yüzüne çıktı.

İŞTE O KONUŞMALAR

Dizinin başrol oyuncularından Ali Atay, twitter hesabı üzerinden dizide İsmail abi karakterini canladıran Serkan Keskinʹe ˮİsmail abiiiiiiˮ diye seslendi. Serkan Keskin ise Atayʹa ˮhooooopˮ diyerek cevap verdi. Twitterda geçen bu konuşmalara dizinin senaristi Burak Aksakʹın da ekli olması dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Burak Aksak twitter hesabından ˮDünya küçük, zaman kısa, hayat zor ve bazı şeyler çok güzelˮ yazdı. Sonrasında konuşmaya dizinin diğer önemli isimleri Ahmet Mümtaz Taylan, Osman Sonant ve Cengiz Bozkurt da eklenince twitterʹda geçen bu konuşmalar üzerine Leyla ile Mecnun yeniden mi başlıyor sorusu gündeme geldi. Gündeme gelen bu söylentilerle ilgili oyunculardan herhangi bir açıklama gelmedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: leyla ile mecnun, trt dizisi
Yorumlar
Haber Yazılımı