301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Şubat 2016 - Cumartesi 14:52
 
Mumyaya tecavüz etti!
Şoke eden olay ABD’de yaşandı. Washington’da Smithsonian Doğal Tarih Müzesi’nin güvenlik görevlisi 2500 yıllık bir mumyaya tecavüz etmekle suçlanıyor.
DÜNYA Haberi
Mumyaya tecavüz etti!

James Monroe isimli 44 yaşındaki güvenlik görevlisi müzede Mısır sergi alanındaki 2500 yıllık bir mumyayla cinsel ilişki ye girdiği gerekçesiyle tutuklandı.  Smithsonian Doğal Tarih Müzesi’de geceleri güvenlik görevlisi olarak çalışan Monroe’nun  9 yıldır müzede çalıştığı, 2 yıl önce yaşadığı boşanma öncesine kadar da örnek bir çalışan olduğu bildirildi.  

 
Boşanmanın ardından aniden depresyona giren Monroe tuhaf davranışlar sergilemeye başladı. Korkunç olay ise müzeye yeni yerleştirilen güvenlik kameraları sayesinde ortaya çıktı. Çok daha uzak bir noktayı görüntüleyebilen bu kameralar tahmin edilenden çok daha rahatsızlık verici görüntüler kaydetti.  

Kameralar James Monroe’yu 2500 yıllık mumyanın üzerinde oldukça uygunsuz bir şekilde yakalamıştı.  Müze gece bekçisini kovduktan sonra söz konusu kayıtları polise götürdü.  Polis şefi Cathy Lynn Lanier görüntülerin tek kelimeyle mide bulandırıcı olduğunu söyledi.

(Milliyet)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mumyaya, tecavüz, etti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı