Haber Detayı
11 Eylül 2017 - Pazartesi 22:38
 
Murat Başoğlu'nu tek celsede boşadı
Skandal olay sonrası Murat Başoğlu ile Hande Bermek boşandı
MAGAZİN Haberi
Murat Başoğlu'nu tek celsede boşadı

Yaşadığı yasak ilişki nedeniyle   magazin basının gündemine bomba gibi düşen Murat Başoğlu, eşi Hande Bermek'ten bugün boşandı. 

 Murat Başoğlu ile eşi Hande Bermek Başoğlu, Kuşadası Adliyesi’nde, mal paylaşım protokolü imzalayıp, anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Kuşadası Adliyesi’nde, bugün aynı araçla gelen Murat Başoğlu ve eşi Hande Bermek Başoğlu çiftine, avukat Aslı Hatemi eşlik etti.  Başoğlu çifti, Kuşadası 1’inci Asliye Hukuk Mahkemesi’nde saat 14.00’te hakim karşısına çıktı.
Yaklaşık 15 dakika süren duruşmada, Başoğlu çifti, mahkemeye protokol konusunda anlaştıklarını söyledikten sonra boşanmak istediklerini belirtti. Çift, hakim ve avukatlar huzurunda protokolü imzaladıktan sonra tek celsede boşandı. Adliyeden birlikte çıkan çift, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Adliye karşısındaki duraktan taksiye binen çift, avukat Aslı Hatemi ile ayrıldı. Murat Başoğlu’nun adliye çıkışında, sürekli olarak kameralar tarafından görüntülenmemek için yüzünü saklamaya çalıştığı görüldü. Başoğlu, verdiği kilolar ve sakal bırakması nedeniyle tanınmaz haldeydi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Murat, Başoğlu'nu, tek, celsede, boşadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı