301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 19:29
 
Nilgün Belgün isyan bayrağını açtı
Posta Gazetesi'nden Behzat Uygur'la röportaj yapan Nilgün Belgün, gündeme damga vuracak itiraflarda bulunmuştu. Özellikle bir soru ve o soruya verdiği cevap ile eleştirilen Belgün isyan bayrağını açtı.
MAGAZİN Haberi
Nilgün Belgün isyan bayrağını açtı

Nilgün Belgün'ün Behzat Uygur'a verdiği röportajda sorulan" yatakta da komiklik yapar mısın?" sorusu ve o soruya verdiği cevap oldukça dikkat çekti ve konuşuldu.

SOSYAL MEDYADAN CEVAP VERDİ

Nilgün Belgün, açık yüreklilikle samimi bir şekilde verdiği röportajın dikkat çekmesi üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.Belgün"Bana ne soru sorulursa özgürce cevap verme hakkım var.Artık kadınların rahatça özgürce cesaretle yalan dolan olmadan kendini ifade edebilme zamanı geldi de geçiyor bile..Bak @behzatuygur bir soru sordun nerelere geldik.Bugün Akmerkez’de gösteri öncesi alışveriş ederken bir gazeteci magazin ordusu etrafımı sardı.Ne oluyorum ?dedim..Meğer posta gazetesinde Behzatın sorduğu soruya açıklıkla cevap vermişim.Keşke ülkede herkes sex konusunda konuşabilse sorularına cevap bulsaydı da bu kadar kadın cinayetleri bilinçsizlikten olmasaydı..Tv programlarında ne çarpık hayatlar yaşayıp masum rolü yapan insanlara rastlıyorum.Artık bu sahtekar davranışları bırakıp sahici insanlar sahici kadınlar olursak ülkemiz ezilen değersiz kadın olmaktan daha çok değerli özgüvenli başı dik kadınların ülkesi olur. Ki herkes bilir benim özü sözü bir cesaretli bir kadın olduğumu."dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: nilgün belgün, behzat uygur, seks hayatı
Yorumlar
Haber Yazılımı