Haber Detayı
22 Kasım 2017 - Çarşamba 21:21
 
Nur Yerlitaş 'Allah ıslah etsin onları'
Nur Yerlitaş'ın sosyal medyada yaptığı canlı yayında "Şehitler mehitler aman yeter" ifadelerine sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken Yerlitaş'tan bir açıklama geldi.
MAGAZİN Haberi
Nur Yerlitaş 'Allah ıslah etsin onları'

Sosyal medyada sarf ettiği sözlerin çarpıtıldığını dile getiren Nur Yerlitaş bir açıklama yaptı.

Ben Nur Yerlitaş..
Benim hayata bakışımı, duruşumu beni uzaktan yakından tanıyan herkes bilir. Ucuz bir yanıltma taktiğiyle beni tüm sevenlerimin gözünde karalamaya çalışan kötü ruhlar asla sevinmesinler çünkü ben o kalıplara sığdırılamayacak kadar büyük yüreği olan bir kadınım.
Çirkin ve kirli iştahlarıyla sosyal medyaya servis ettikleri kısacık görüntülerin aslı şudur: sevenlerimin benden sık sık talep ettiği canlı yayını gerçekleştirdiğim bir sırada yanımdaki dostlarım bana bazı kişilerin “şehitler var” yalanının arkasına saklanarak hakaret ettiklerini söylediklerinde ben de “napayım Allah Allah istediklerini söylesinler” dedim. Benim bu bir cümlemi alarak yaktıkları bir ateşe beni atmaya çalışan bu kirli kalpli insanların rahatsızlığım sebebiyle düzenli ilaç alıyor olmakla içki içemediğimi unutup Elimdeki soda bardağına “içki” demesi de aynı yozlaşmış zihniyetin ürünüdür.
Benim ülkeme, vatanıma, bayrağıma saygımı ve minnetimi karalamaya kimsenin gücü yetmez.
Allah ıslah etsin onları diyorum ve takdiri siz değerli kamuoyuna bırakıyorum.

 

Canlı Yayında Nur Yerlitaş'tan skandal konuşma 

Kaynak: Editör:
Etiketler: nur yerlitaş, şehitler mehitler, sosyal medya
Yorumlar
Haber Yazılımı