Haber Detayı
15 Temmuz 2017 - Cumartesi 13:55
 
O isim gazete kuracağını açıkladı
Gazeteci Emir Ekşioğlu, The Turkey Times adında bir gazetenin yayın hayatına başlayacağını twitter hesabından açıkladı.
TV&MEDYA Haberi
O isim gazete kuracağını açıkladı

 
 
 
 
Ekşioğlu'nun yakın arkadaşı Süleyman Topçu ile kurdukları 'Eksioglu Works.' bünyesinde çıkacak ve ingilizce yayın yapacak olan 'The Turkey Times', Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu'dan haber ve makalelerle de uluslararası camiada ses getirmeyi planlıyor. Gazetenin editör kadrosunda da Ortadoğu'dan isimlerin ağırlıkta olacağı belirtilirken, çok önemli yazarların da kadroda olacağı söylendi.
 
 
 
Emir Ekşioğlu kimdir?
 
Çeşitli dergilerden yazdıktan sonra gazeteciliğe Radikal'de başlayan Emir Ekşioğlu, bir dönem Cumhuriyet'te de röportajlar yapmıştır. Ünlü erkek dergisi Boxer'ı Nikkei'den satın aldıktan sonra medya patronluğuna soyunan Ekşioğlu, Arianna Huffington tarafından Huffington Post yazar kadrosuna dahil edilmiştir. FETÖ ile ilgili yazdığı bir yazı sonrasında burada yazılarına son verilen Ekşioğlu, zaman zaman İran, Hindistan gibi ülkelerde de makaleler yazmıştır. Ekşioğlu'nun yazıları genç yaşta olmasına rağmen birçok dile çevrilmiştir. 
 
Aynı zamanda TRT'de ödüllü bir radyocu olan Emir Ekşioğlu, kısa bir süre önce yakın arkadaşı Süleyman Topçu ile 'Eksioglu Works.' adlı bir medya-teknoloji şirketi kurmuştur.
Kaynak: Editör:
Etiketler: emir ekşioğlu, yeni gazete, The Turkey Times
Yorumlar
Haber Yazılımı