Haber Detayı
04 Ekim 2017 - Çarşamba 16:18
 
Oyuncu anne babanın fenomen kızı
ʹÇok Güzel Hareketler Bunlarʹ programıyla ünlenen Bülent Emrah Parlak ve eşi Burcu Gönder'in kızları Lisa sosyal medyada fenomen oldu.
SOSYAL MEDYA Haberi
Oyuncu anne babanın fenomen kızı

 Bülent Emrah Parlak ve eşi Burcu Gönder, 8 yıllık birlikteliğin ardından evlenmiş ve ikilinin 2016 yılında Lisa adında bir kızları oldu. Lisa bebek  Instagramʹda adeta fenomen hale geldi.

HERKES LİSA BEBEĞE HAYRAN

Lisa o kadar şanslı bir bebek ki annesi babası ve onların arkadaşlarının ilgi odağında. Maviş gözleriyle beğeni toplayan Lisa femonen olma yolunda ilerliyor. Babasının sık sık fotoğraflarını paylaştığı Lisaʹyı anne Burcu Gönder şu sözlerle karşılamıştı: ˮİlk anneler günüm..ahh lisa kızım, seninle uyandığım kokunu duyduğum her gün bir kutlama bana. Ne ben sensiz, ne sen bensiz kal bu dünyada. Canım kızım, lisam sevgini kelimelere dökeyim diyorum dilim dolanıyor binlerce kelime kifayetsiz... Susuyorum sadece bakıyorum bu sefer kalbim dile gelip coşuyor, nefesim kesiliyor, gözlerim bir çağlayan ne yapsam ele veriyorum.. Seni çok seviyorum demek bile anlatamıyor seni çok sevdiğimi.ˮ 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bülent Emrah, Burcu Parlak, lisa bebek, fenomen bebek
Yorumlar
Haber Yazılımı