301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Nisan 2018 - Pazartesi 13:53
 
Oyuncu Gökçe Bahadır hayalini gerçekleştirdi
Gökçe Bahadır, SosyalBen Vakfı’nın gönüllü elçisi oldu.
ETKİNLİK Haberi
Oyuncu Gökçe Bahadır hayalini gerçekleştirdi

SosyalBen Vakfı'nın gönüllü elçisi olan Gökçe Bahadır'ın ilk durağı Kırıklareli'nin Babaeski ilçesinde yer alan Karahalil İlk ve Ortaokulu oldu. SosyalBen Vakfı'nın destek olduğu 80 çocukla bir araya gelen güzel oyuncu; çocukların yeteneklerini geliştirmek için resim, müzik, icat ve tiyatro atölye çalışmalarına katıldı.

 

Resim atölyesinde çocuklarla birlikte rengarenk resimler yapan Bahadır, icat atölyesinde de birbirinden eğlenceli deneyler yaptı. Çocuklarla geçirdiği keyifli vakitte kendi deneyimlerini de paylaşan güzel oyuncu, öğrencilerin tiyatro atölyesine de katılarak nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlattı. 

Gökçe Bahadır hayalini gerçekleştirdi.

 

Gökçe Bahadır geçirdiği anlamlı günü şu şekilde anlattı; "Bir hayalim vardı. Bir gün Türkiye'nin her bir köşesindeki çocuklarla buluşup, onlarla sohbet etmek, onların dünyalarını zenginleştirip, yeni şeyler keşfettiklerindeki mutluluklarına ortak olmak. SosyalBen Vakfı'yla tanışınca yaptıklarından o kadar etkilendim ki bu yolda onlarla beraber yürüyebileceğimi gördüm. 350 gönüllüyle okullarda çeşitli atölyeler kuruyorlar ve çocukların tiyatro, müzik, resim, spor, icat gibi dallarda gelişmelerini sağlıyorlar. Onlarla birlikte gittiğim ilk saha Kırıklareli Babaeski'deki Karahalil İlköğretim okulu. Burdan güzel anılarla ayrıldık. Ben hayalimin gerçekleşmesi için ilk adımı attım. Şimdi sıra onlarda… Benim gücüm, hayal gücüm..."

Kaynak: Editör:
Etiketler: gökçe bahadır
Yorumlar
Haber Yazılımı