Haber Detayı
10 Eylül 2017 - Pazar 00:06
 
Oyuncu Tolga Çevik'te esprili yıldönümü kutlaması
Komedyen oyuncu Tolga Çevik eşi Özge Çevik ile evliliğinin 13. yılını devirdi.Çevik 13. yıla özel bir mesajı sosyal medyada paylaştı.
MAGAZİN Haberi
Oyuncu Tolga Çevik'te esprili yıldönümü kutlaması

Tolga Çevik 13 yıldır Cem Yılmaz'ın kardeşi Özge Çevik ile mutlu bir evlilik yaşıyor.Ünlü oyuncu evlilik yıldönümünde eşine esprili bir jest yaptı ve sosyal medyadan oldukça samimi bir mesajla 13. yıldönümlerini kutladı.

Çevik"Öncelikle beni ;97 model arabam 68bin km'deyken ve evimiz kirayken seçtiğin,bana tahammül ettiğin, bana güzel bir hayat ve huzur yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de ay hayatım bakıcı şart demeden, arkadaşların gezerken ,sen evinde, kucağında salladığın,doğururken Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin diye moda deliliği yapmadığın,mutlaka her hafta orada burada gözükmemiz gerekir, evde bakıcı olmalıdır demediğin ve ne olursam olayım beni ve evlatlarımızı sevdiğin için sana ayrı aşığım. Senin kıymetini bilmek bile insana haz veriyor. Birlikte nice 13 yıllara Özgiş hanım .Sene-i devriye'miz yuvamıza hayırlı olsun" mesajıyla duygularını dile getirdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: tolga çevik, özge çevik, cem yılmaz, evlilik yıldönümü
Yorumlar
Haber Yazılımı