301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Kasım 2015 - Salı 22:53
 
“Raba Di Babba ile Nüktedân Bir Caz Gecesi” konsepti ile Taksim Jazz Company'de
“İyi bir şey yap izi kalsın” şiarıyla jazz severlere dokunmaya devam eden Raba Di Babba Grubu, 14 Kasım Cumartesi akşamı, “Raba Di Babba ile Nüktedân Bir Caz Gecesi” konsepti ile Taksim’de Jazz Company’de sahne alacak.
MÜZİK Haberi
 “Raba Di Babba ile Nüktedân Bir Caz Gecesi” konsepti ile Taksim Jazz Company'de

 Özel repertuarları ile performans sergileyecek Raba Di Babba grubunun yanı sıra Kasım ayında; Fötr Blues Band, Olgun Açar Jazz Band, İlham Gencer & İpek Dinç Yüce, Funda Sezer &Latin Night, Uğur Güneş Band ve Nilüfer Verdi Arrangements, müzik severlerin buluşma noktalarından Jazz Company’de sahne alıyor olacak.

 

 

“İyi bir şey yap izi kalsın” şiarıyla dokunduğu kulakları ısırmamaya özen göstererek kurulmuş, dinleyeni ilk temasta korkutmayacak kadar popüler, idolleşmeyecek kadar avangard bir müzik yapmayı tercih eden Raba Di Babba grubu, 14 Kasım Cumartesi akşamı Taksim’de Jazz Company’de sahne alıyor olacak. Metalaşmak için değil paylaşmak için çalıyoruz ve eğlenmeyi de önemsiyoruz diyen ve kendilerini Nüktedân hi-caz severler topluluğu olarak tanımalayan grubun özel performansı, 14 Kasım’da saat 22:00’de başlıyor olacak.

 

Yeni sezona keyifli bir başlangıç yapan, caz ve blues müziğin önde gelen müzisyenlerinin sahne aldığı, Taksim’de yer alan Jazz Company’nin Kasım ayın programında ayrıca birçok performans yer alyor.

 

Samimi performansları ve başarılı doğaçlamalarıyla birçok müzik dinleyicisine blues’u sevdiren Fötr Blues Band 6 Kasım’da, Olgun Açar Jazz Band 7 Kasım’da Jazz Company’de sahne alıyor olacak.

 

 

Ünlü caz sanatçısı İlham Gencer ve onun keşiflerinden genç vokal İpek Dinç 13 Kasım ve 28 Kasımakşamları, Funda Sezer &Latin Night ise 20 Kasım Cuma akşamı müzik severler ile buluşuyor olacak.

 

21 Kasım Cuma akşamı performans sergileyecek Uğur Güneş Band ve 27 Kasım Cumartesi akşamısahne alacak olan Nilüfer Verdi Arrangements, müzik keyifini Jazz Company’ye taşıyacak.

 

Menüsünde yer alan "Summertime", "Blue Moon" kokteylleri ve "Caz Yemeği" ile damak zevkine hitap eden Jazz Company, her Cuma ve Cumartesi akşamı 22:00-01:00 saatleri arasında canlı caz performansları, blues müzik dinletileriyle, caz severlerin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 313 83 83 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

 

 

JAZZ COMAPANY KASIM TAKVİMİ

6 KASIM CUMA Fötr Blues Band

7 KASIM CUMARTESİ Olgun Açar Jazz Band

13 KASIM CUMA İlham Gencer & İpek Dinç Yüce

14 KASIM CUMARTESİ Raba Di Babba

20 KASIM CUMA Funda Sezer &Latin Night

21 KASIM CUMARTESİ Uğur Güneş Band

27 KASIM CUMA Nilüfer Verdi Arrangements

28 KASIM CUMARTESİ İlham Gencer & İpek Dinç Yüce

Kaynak: Editör:
Etiketler: , “Raba, Di, Babba, ile, Nüktedân, Bir, Caz, Gecesi”, konsepti, ile, Taksim, Jazz, Company'de,
Yorumlar
Haber Yazılımı