Haber Detayı
18 Ocak 2017 - Çarşamba 19:24
 
Recep İvedik 5'de o sahne artık olmayacak!
Recep İvedik 5 filmindeki Azeri boksör ile olan sahne tepkilere yol açınca Şahan Gökbakar o sahneyi filmden kaldırdığını açıkladı.
KÜLTÜR&SANAT Haberi
Recep İvedik 5'de o sahne artık olmayacak!

Şahan Gökbakar Recep İvedik 5 'in fragmanında yer alan ve tepkilere neden olan Azeri boksör ile olan boks sahnesini kaldırdı.

Gökbakar, bu konu ile ilgili yaptığı paylaşımda "Herkese merhabalar. Recep İvedik 5'in fragmanını yayınladık iki gün evvel ve çok büyük bir ilgiyle karşıladınız. 10 milyonu aşkın bir izlenme ile şuan da bizi onurlandırdınız. Çok teşkkür ederiz. Bir ikinci konuysa fragmandan bir sahne ile ilgili çirkin bir polemik başladı. Ben filimlerimi gülmek için ve güldürmek için yapıyorum. Her zaman böyle yaptım. Dolayısıyla bir tek Azerbaycan Türkü kardeşimin bile hoşnutsuzluğu benim gönlümü yaralar, benim de hoşuma gitmez. Seve seve bu filmimden bu bölümü, bu sahneyi çıkartıyorum. Hem böylece kardeşliğimin dostluğumun mertçe bir kanıtı olsun bu size, hem de kötü niyetle art niyetle filmimin üzerine gitmeye çalışan insanların da oyunu bozulmuş olsun. Hepinizi çok seviyorum, kendinize çok iyi bakın. Hakkınızı helal edin. Tüm Türk milletini saygıyla selamlıyorum burdan." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Recep, İvedik, 5'de, o, sahne, artık, olmayacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı